Аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерін күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 21-6 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік-құқықтық актілер туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
Осы шешімге қосымшаға сәйкес Бөкей ордасы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерін күші жойылды деп танылсын.
Сессия төрайымы Г. Мұқанова
Мәслихат хатшысы Е. Таңатов
2015 жылғы 27 наурыздағы № 21-6
аудандық мәслихат шешіміне
қосымша
Бөкей ордасы аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 14-2 "Бөкей ордасы ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3402 тіркелген, 2014 жылғы 15 ақпандағы "Орда жұлдызы" газетінде жарияланған).
2. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 12 наурыздағы № 15-4 "2014 жылы Бөкей ордасы ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарына көтерме жәрдемақы және тұрғын үй алу немесе салу үшін әлеуметтiк қолдау көрсету туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3487 тіркелген, 2014 жылғы 26 сәуірдегі "Орда жұлдызы" газетінде жарияланған).
3. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 17-1 "Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 14-2 "Бөкей ордасы ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3520 тіркелген, 2014 жылғы 19 шілдегі "Орда жұлдызы" газетінде жарияланған).
4. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 7 қазандағы № 19-1 "Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 14-2 "Бөкей ордасы ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3651 тіркелген, 2014 жылғы 8 қарашадағы "Орда жұлдызы" газетінде жарияланған).
5. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 7 қазандағы № 19-2 "Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 12 наурыздағы № 15-4 "2014 жылы Бөкей ордасы ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарына көтерме жәрдемақы және тұрғын үй алу немесе салу үшін әлеуметтiк қолдау көрсету туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3652 тіркелген, 2014 жылғы 22 қарашадағы "Орда жұлдызы" газетінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решении маслихата района
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 марта 2015 года № 21-6
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", маслихат района РЕШИЛ:
Признать утратившими силу некоторые решения Бокейординского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
Сессия төрайымы Г.Мұқанова
Мәслихат хатшысы Е.Таңатов
Приложение
к решению
районного маслихата
от 27 марта 2015 года № 21-6
Перечень утративших силу некоторых решении маслихата
Бокейординского района
1. Решение Бокейординского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 14-2 "О бюджете Бокейординского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3402, опубликовано 15 февраля 2014 года в газете "Орда жұлдызы").
2. Решение Бокейординского районного маслихата от 12 марта 2014 года № 15-4 "О предоставлении подъемного пособия и социальной поддержки для приобретения или строительства жилья специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Бокейординского района на 2014 года" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3487, опубликовано 26 апреля 2014 года в газете "Орда жұлдызы").
3. Решение Бокейординского районного маслихата от 30 апреля 2014 года № 17-1 "О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 14-2 "О бюджете Бокейординского района на 2014-2016 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3520, опубликовано 19 июля 2014 года в газете "Орда жұлдызы").
4. Решение Бокейординского районного маслихата от 7 октября 2014 года № 19-1 "О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 14-2 "О бюджете Бокейординского района на 2014-2016 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3651, опубликовано 8 ноября 2014 года в газете "Орда жұлдызы").
5. Решение Бокейординского районного маслихата от 7 октября 2014 года № 19-2 "О внесении изменения в решение Бокейординского маслихата от 12 марта 2014 года № 15-4 "О предоставлении подъемного пособия и социальной поддержки для приобретения или строительства жилья специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Бокейординского района на 2014 год"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3652, опубликовано 22 ноября 2014 года в газете "Орда жұлдызы").

6. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 20-1 "Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 14-2 "Бөкей ордасы ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3739 тіркелген, 2015 жылғы 20 қаңтардағы "Орда жұлдызы" газетінде жарияланған).

6. Решение Бокейординского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 20-1 "О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 14-2 "О бюджете Бокейординского района на 2014-2016 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3739, опубликовано 20 января 2015 года в газете "Орда жұлдызы").