Жәнібек ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 09 желтоқсандағы "Аудандық коммуналдық мүлікті мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу қағидаларын бекіту туралы" № 407 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 8 маусымдағы № 183 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Әкімшілік рәсімдер туралы" 2000 жылғы 27 қарашадағы, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып және "Мемлекеттік мүлікті мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру қағидаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 17 наурыздағы №212 Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жәнібек ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 09 желтоқсандағы "Аудандық коммуналдық мүлікті мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу қағидаларын бекіту туралы" №407 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3766 тіркелген, 2015 жылғы 23 қаңтардағы "Шұғыла" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы Б.Қуаналиев

О признании утратившим силу постановление акимата Жанибекского района № 407 "Об утверждении Правил расчета ставки арендной платы при передаче районного коммунального имущества в имущественный наем (аренду)" от 09 декабря 2014 года
Постановление акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 8 июня 2015 года № 183
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении Республики Казахстан" и в соответствии с приказом министра Национальной экономики Республики Казахстан от 17 марта 2015 года №212 "Об утверждении Правил передачи государственного имущества в имущественный наем (аренду)" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Жанибекского района от 09 декабря 2014 года №407 "Об утверждении Правил расчета ставки арендной платы при передаче районного коммунального имущества в имущественный наем (аренду)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3766, опубликовано в газете "Шұғыла" от 23 января 2015 года).
2. Контроль за исполнением данного постановления оставляю за собой.
Исполняющий обязанности
акима района
Б.Куаналиев