Тасқала ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күшін жою туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 337 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Осы қаулының қосымшасына сәйкес Тасқала ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы Л. Жұбанышқалиева
2015 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 337 Тасқала ауданы
әкімдігінің қаулысына
қосымша
Тасқала ауданы әкімдігінің күші жойылды деп танылған кейбір
қаулыларының тізбесі:
1. Тасқала ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 440 "Тасқала ауданы бойынша 2015 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3747 тіркелген, 2015 жылғы 9 қаңтарда "Екпін" газетінде жарияланған) қаулысы;
2. Тасқала ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 17 наурыздағы № 67 "2015 жылғы егіс жұмыстарының басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдерін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3876 тіркелген, 2015 жылғы 1 мамырда "Екпін" газетінде жарияланған) қаулысы;
3. Тасқала ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 мамырдағы № 112 "2015 жылғы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3937 тіркелген, 2015 жылғы 24 шілдеде "Екпін" газетінде жарияланған) қаулысы.

О признании утратившими силу некоторые постановления акимата Таскалинского района
Постановление акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 29 декабря 2015 года № 337
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Таскалинского района согласно приложению к настоящему постановлению.
Исполняющий обязанности
акима района Л. Жубанышкалиева
Приложение
к постановлению акимата
Таскалинского района
от 29 декабря 2015 года № 337
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата
Таскалинского района:
1. Постановление акимата Таскалинского района от 10 декабря 2014 года № 440 "Об организации и финансировании общественных работ по Таскалинскому району на 2015 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3747, опубликованное 9 января 2015 года в газете "Екпін"):
2. Постановление акимата Таскалинского района от 17 марта 2015 года № 67 "Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ на 2015 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3876, опубликованное 1 мая 2015 года в газете "Екпін");
3. Постановление акимата Таскалинского района от 27 мая 2015 года № 112 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3937, опубликованное 24 июля 2015 года в газете "Екпін").