"Астана қаласының Коммуналдық мүлік және мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 10-1568 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 2 қарашадағы № 206-2092 қаулысы. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 6 наурыздағы № 06-433 қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 06.03.2018 № 06-433 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі заңдарына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Астана қаласының Коммуналдық мүлік және мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 10-1568 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 947 болып тіркелген, 2015 жылғы 6 қазандағы № 111 (3316) "Астана ақшамы", 2015 жылғы 6 қазандағы № 111 (3334) "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулының кіріспесінде:
"2007 жылғы 21 шілдедегі" деген сөздер мен сандар "2015 жылғы 4 желтоқсандағы" деген сөздермен және сандармен ауыстырылсын.
2. "Астана қаласының Коммуналдық мүлік және мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысына осы қаулыны ресми және мерзімді баспа басылымдарда жариялау, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыру жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары А.И. Лукинге жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Астана қаласының әкімі Ә. Исекешев

О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 9 сентября 2015 года № 10-1568 "Об утверждении Положения о Государственном учреждении "Управление коммунального имущества и государственных закупок города Астаны"
Постановление акимата города Астаны от 2 ноября 2016 года № 206-2092. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 6 марта 2018 года № 06-433.
О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 9 сентября 2015 года № 10-1568 "Об утверждении Положения о Государственном учреждении "Управление коммунального имущества и государственных закупок города Астаны"
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 06.03.2018 № 06-433.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 9 сентября 2015 года № 10-1568 "Об утверждении Положения о Государственном учреждении "Управление коммунального имущества и государственных закупок города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 947, опубликовано в газетах "Астана ақшамы" от 6 октября 2015 года № 111 (3316), "Вечерняя Астана" от 6 октября 2015 года № 111 (3334) следующие изменения:
в преамбуле вышеуказанного постановления:
слова и цифры "от 21 июля 2007 года" заменить словами и цифрами "от 4 декабря 2015 года".
2. Возложить на руководителя Государственного учреждения "Управление коммунального имущества и государственных закупок города Астаны" опубликование настоящего постановления в официальных и периодических печатных изданиях, а также размещение на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе акимата города Астаны.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Лукина А.И.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня его подписания.
Аким города Астаны A. Исекешев