"Елді мекеннің құрамдас бөліктеріне атау беру және атауын өзгерту тәртібін, жер учаскелеріне, ғимараттарға және құрылыстарға реттік нөмір беру туралы талаптарын жүргізу қағидасын бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 15 мамырдағы № 120-753 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 15 ақпандағы № 120-291 қаулысы
Қазақстан Республикасының «Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы заңдарына сәйкес, Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Елді мекеннің құрамдас бәліктеріне атау беру және атауын өзгерту тәртібін, жер учаскелеріне, ғимараттарға және құрылыстарға реттік нөмір беру туралы талаптарын жүргізу қағидасын бекіту туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 15 мамырдағы № 120-753 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 779 болып тіркелген, 2013 жылғы 20 маусымдағы «Астана ақшамы» № 69 (2979), 2013 жылғы 20 маусымдағы «Вечерняя Астана» № 75 (2996) газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. «Астана қаласының Сәулет және қала құрылысы басқармасы» мемлекеттік мекемесінің басшысы Виталий Брониславович Силецкий осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің бірінші орынбасары С.М. Хорошунға жүктелсін.
Әкім                                              Ә. Жақсыбеков

О признании утратившим силу постановления акимата города Астаны от 15 мая 2013 года № 120-753 "Об утверждении Правил по ведению порядка присвоения наименований и переименования составных частей населенного пункта, требования к присвоению порядковых номеров земельным участкам, зданиям и сооружениям"
Постановление акимата города Астаны от 15 февраля 2016 года № 120-291.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Астаны от 15 мая 2013 года № 120-753 «Об утверждении Правил по ведению порядка присвоения наименований и переименования составных частей населенного пункта, требования к присвоению порядковых номеров земельным участкам, зданиям и сооружениям» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 779, опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 20 июня 2013 года № 69 (2979), «Вечерняя Астана» от 20 июня 2013 года № 75 (2996).
2. Руководителю Государственного учреждения «Управление архитектуры и градостроительства города Астаны» Силецкому Виталию Брониславовичу принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Астаны Хорошуна С.М.
Аким                                       А. Джаксыбеков