"Ақмола облысы бойынша тексеру комиссиясы" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2016 жылғы 23 ақпандағы № 5С-47-6 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2016 жылғы 20 шілдедегі № 6С-4-3 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Ақмола облысы бойынша тексеру комиссиясы" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2016 жылғы 23 ақпандағы № 5С-47-6 шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5282 болып тіркелген, "Арқа ажары" және "Акмолинская правда" газеттерінде 2016 жылғы 2 сәуірде жарияланған).
2. Осы шешім қабылданған күнінен бастап күшіне енеді.
Ақмола облыстық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
В.Симчук
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы
Д.Нұрмолдин

О признании утратившим силу решения Акмолинского областного маслихата "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Ревизионная комиссия по Акмолинской области" от 23 февраля 2016 года № 5С-47-6
Решение Акмолинского областного маслихата от 20 июля 2016 года № 6С-4-3
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Акмолинского областного маслихата "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Ревизионная комиссия по Акмолинской области" от 23 февраля 2016 года № 5С-47-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5282, опубликовано 2 апреля 2016 года в газетах "Арқа ажары" и "Акмолинская правда").
2. Настоящее решение вступает в силу со дня принятия.
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата
В.Симчук
Секретарь Акмолинского
областного маслихата
Д.Нурмулдин