Степногорск қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылған деп тану туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2016 жылғы 18 сәуірдегі № 6С-3/2 шешімі
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Степногорск қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылған деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы
В.Козейчук
Қалалық мәслихаттың хатшысы Ғ.Көпеева
Степногорск қалалық мәслихатының
2016 жылғы 18 сәуірдегі
№ 6С-3/2 шешіміне
қосымша
Степногорск қалалық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізімі
1. "Степногорск қаласының әкімшілік шекараларындағы ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге, елді мекендерге Степногорск қаласы бойынша жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату (төмендету) туралы" 2014 жылғы 27 наурыздағы № 5С-26/6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4154 болып тіркелген, 2014 жылғы 15 мамырда "Степногорск ақшамы" және "Вечерний Степногорск" аймақтық қоғамдық-саяси газеттерінде жарияланған);
2. "Степногорск қаласының әкімшілік шекараларындағы ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге, елді мекендерге Степногорск қаласы бойынша жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату (төмендету) туралы" Степногорск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы № 5С-26/6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 14 сәуірдегі № 5С-38/5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4804 болып тіркелген, 2015 жылғы 4 маусымда "Степногорск ақшамы" және "Вечерний Степногорск" аймақтық қоғамдық-саяси газеттерінде жарияланған);
3. "Степногорск қаласы және елді мекендер бойынша коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы" 2015 жылғы 12 тамызда № 5С-42/8 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4972 болып тіркелген, 2015 жылғы 17 қыркүйекте "Степногорск ақшамы" және "Вечерний Степногорск" аймақтық қоғамдық-саяси газеттерінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений Степногорского городского маслихата
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 18 апреля 2016 года № 6С-3/2
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Степногорского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Председатель сессии
городского маслихата
В.Козейчук
Секретарь городского маслихата Г.Копеева
Приложение
к решению Степногорского
городского маслихата
от 18 апреля 2016 года
№ 6С-3/2
Перечень некоторых решений Степногорского городского маслихата признанных утратившими силу
1. "О повышении (понижении) базовых ставок земельного налога на земельные участки города Степногорска, населенных пунктов и земли сельскохозяйственного назначения в административных границах города Степногорска" от 27 марта 2014 года № 5С-26/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4154, опубликовано 15 мая 2014 года в региональных общественно-политических газетах "Степногорск ақшамы" и "Вечерний Степногорск");
2. "О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 27 марта 2014 года № 5С-26/6 "О повышении (понижении) базовых ставок земельного налога на земельные участки города Степногорска, населенных пунктов и земли сельскохозяйственного назначения в административных границах города Степногорска" от 14 апреля 2015 года № 5С-38/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4804, опубликовано 4 июня 2015 года в региональных общественно-политических газетах "Степногорск ақшамы" и "Вечерний Степногорск");
3. "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию коммунальных отходов по городу Степногорску и населенным пунктам" от 12 августа 2015 года № 5С-42/8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4972, опубликовано 17 сентября 2015 года в региональных общественно-политических газетах "Степногорск ақшамы" и "Вечерний Степногорск").