"2016 жылға арналған Степногорск қаласы халқының нысаналы топтарына жататын тұлғалардың, қосымша тізбесін белгілеу туралы" Степногорск қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 25 наурыздағы № а-3/141 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 18 сәуірдегі № а-4/182 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі Заңына сәйкес Степногорск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2016 жылға арналған Степногорск қаласы халқының нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" Степногорск қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 25 наурыздағы № а-3/141 (2016 жылғы 15 сәуірдегі № 5290 нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Степногорск қаласы әкімінің орынбасары Г.М. Әбіловаға жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қаласының әкімі Ә. Күмпекеев

О признании утратившим силу постановления акимата города Степногорска от 25 марта 2016 года № а-3/141 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения города Степногорска на 2016 год"
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 18 апреля 2016 года № а-4/182
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат города Степногорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Степногорска от 25 марта 2016 года № а-3/141 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения города Степногорска на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов № 5290 от 15 апреля 2016 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Степногорска Абилову Г.М.
3. Настоящее постановление вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Аким города Степногорска А. Кумпекеев