Астрахан ауданы әкімдігінің қаулыларының күші жойылды деп есептеу туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 20 қаңтардағы № 8 қаулысы
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылдағы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Астрахан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астрахан ауданы әкімдігінің қаулысы күші жойылды деп есептелсін:
Астрахан ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 126 «Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы» қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4187 тіркелген, аудандық «Маяк» газетінде 2014 жылғы 6 маусымда жарияланған);
Астрахан ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 мамырдағы № 118 «Астрахан ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 126 «Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы» қаулысына өзгерістер енгізу туралы» қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4826 тіркелген, аудандық «Маяк» газетінде 2015 жылғы 26-3 мамырда- маусымда жарияланған).
2. Осы қаулы қол қойған күннен бастап күшіне енеді.
Астрахан ауданының әкімі                   Т.Ерсейітов

О признании утратившими силу постановлений акимата Астраханского района
Постановление акимата Астраханского района Акмолинской области от 20 января 2016 года № 8
В соответствии с законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан», акимат Астраханского района ПОСТАНОВИЛ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата Астраханского района:
постановление акимата Астраханского района «Об определении перечня должностей специалистов в области образования, социального обеспечения и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности» от 23 апреля 2014 года № 126 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4187, опубликовано 6 июня 2014 года в районной газете «Маяк»);
постановление акимата Астраханского района «О внесении изменений в постановление акимата Астраханского района от 23 апреля 2014 года № 126 «Об определении перечня должностей специалистов в области образования, социального обеспечения и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности» от 20 мая 2015 года № 118 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4826, опубликовано 26-3 мая-июня 2015 года в районной газете «Маяк»).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Аким Астраханского района                  Т.Ерсеитов