Ерейментау ауданының Тайбай ауылдық округінің аумағындағы шектеу іс-шараларын алу туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы Тайбай ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 21 қыркүйектегі № 4 шешімі
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабындағы 8) тармақшасына сәйкес, "Ерейментау аудандық аумақтық инспекциясы Ветеринарлық бақылау және қадағалау комитеті" мемлекеттік мекемесінің шектеу іс-шараларын алу туралы 2016 жылғы 21 қыркүйектегі № 01-30-433 ұсынысы негізінде Тайбай ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ерейментау ауданының Тайбай ауылдық округі аумағындағы шектеу іс-шаралары алынсын.
2. Тайбай ауылдық округі әкімінің "Ерейментау ауданының Тайбай ауылдық округі Тайбай ауылының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2014 жылғы 04 маусымдағы № 4 шешімінің (№ 4224 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде тіркелген, "Ереймен"-"Ерейментау" газеттерінде 2014 жылғы 14 маусымда жарияланды) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Тайбай ауылдық округі әкімі Ж.Жаншуаков

О снятии ограничительных мероприятий на территории села Тайбай Ерейментауского района
Решение акима Тайбайского аульного округа Ерейментауского района Акмолинской области от 21 сентября 2016 года № 4
В соответствии с пунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления ГУ "Ерейментауская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора" от 21 сентября 2016 года № 01-30-433 о снятии ограничительных мероприятий, аким Тайбайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия на территории Тайбайского сельского округа Ерейментауского района.
2. Признать утратившим силу решение акима Тайбайского сельского округа от 04 июня 2014 года № 4 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Тайбай Тайбайского аульного округа Ерейментауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4224, опубликовано в газетах "Ерейментау", "Ереймен" от 14 июня 2014 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Аким Тайбайского
сельского округа
Ж.Жаншуаков