"Есіл ауданы бойынша жұмыс орындарының жалпы санынан үш пайыз мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" 2008 жылғы 27 қарашадағы № а-11/274 Есіл ауданы әкімдігі қаулысының күшін жою туралы
Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 1 ақпандағы № а-2/39 қаулысы
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Нормативтік-құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Есіл ауданы бойынша жұмыс орындарының жалпы санынан үш пайыз мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы» Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің қаулысына толықтырулар енгізу туралы» 2008 жылғы 27 қарашадағы № а-11/274 (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 20 шілдесінде № 4879 болып тіркелген, «Жаңа Есіл» аудандық газетінде 2015 жылдың 3 тамызында жарияланған), Есіл ауданы әкімдігінің қаулысымен енгізілген өзгертулер мен толықтырулары ескеріле отырып, «Есіл ауданы бойынша жұмыс орындарының жалпы санынан үш пайыз мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы» 2015 жылғы 29 маусымдағы № а-6/274 (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылдың 6 қаңтарында № 1-11-96 болып тіркелген, «Жаңа Есіл» аудандық газетінде 2009 жылдың 16 қаңтарында жарияланған) 2008 жылғы 27 қарашадағы № а-11/274 Есіл ауданы әкімдігі қаулысының күші жойылған деп тынылсын.
2. Есіл ауданы әкімдігінің осы қаулысының көшірмесі Ақмола облысының Әділет департаментіне жіберілсін.
3. Есіл ауданы әкімдігінің осы қаулысының орындалуын бақылау Есіл ауданы әкімінің орынбасары С.К.Ағымбаеваға жүктелсін.
4.Есіл ауданы әкімдігінің осы қаулысы қол қойылған күннен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Есіл ауданының әкімі                       А.Қалжанов

Об утрате силы постановления акима Есильского района от 27 ноября 2008 года № а-11/274 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест по Есильскому району"
Постановление акимата Есильского района Акмолинской области от 1 февраля 2016 года № а-2/39
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», акимат Есильского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Есильского района «Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест по Есильскому району» от 27 ноября 2008 года № а-11/274 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 6 января 2009 года № 1-11-96, опубликовано 16 января 2009 года в районной газете «Жаңа Есіл»), с учетом внесенных изменений и дополнений постановлением акимата Есильского района «О внесении дополнения в постановление акимата Есильского района Акмолинской области № а-11/274 от 27 ноября 2008 года «Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест по Есильскому району» от 29 июня 2015 года № а-6/274 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 20 июля 2015 года № 4879, опубликовано 3 августа 2015 года в районной газете «Жаңа Есіл»).
2. Копию настоящего постановления акимата Есильского района направить в Департамент юстиции Акмолинской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления акимата Есильского района возложить на заместителя акима Есильского района Агымбаеву С.К.
4. Настоящее постановление акимата Есильского района вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Аким Есильского района                     А.Калжанов