Жақсы ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 14 сәуірдегі № а-3/85 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы заңына сәйкес Жақсы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Жақсы ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Л.Сейдахметоваға жүктелсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі Қ.Сүйіндіков
Жақсы ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "14" 04
№ а – 3/85
қаулысына қосымша
Жақсы ауданы әкімдігінің күші жойылған қаулыларының тізбесі
1. "Жақсы ауданында қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Жақсы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 3 қарашадағы № а-9/416 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4474 болып тіркелген, 2014 жылы 8 желтоқсанда "Жақсы жаршысы" газетінде жарияланған);
2. "2016 жылға арналған Жақсы ауданының аумағында тұратын халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" Жақсы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 қарашадағы № а-11/307 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5136 болып тіркелген, 2015 жылы 28 желтоқсанда "Жақсы жаршысы" газетінде жарияланған);
3. "Жақсы ауданы бойынша 2016 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсынысты айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерін және олардың қаржыландыру көздерін бекіту туралы" Жақсы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № а-12/318 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5173 болып тіркелген, 2016 жылы 18 қаңтарында "Жақсы жаршысы" газетінде жарияланған);
4. "2016 жылға арналған Жақсы ауданының аумағында тұратын халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" Жақсы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 қарашадағы № а-11/307 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Жақсы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 20 қаңтардағы № а-0/05 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5243 болып тіркелген, 2016 жылы 15 ақпанда "Жақсы жаршысы" газетінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Жаксынского района
Постановление акимата Жаксынского района Акмолинской области от 14 апреля 2016 года № а-3/85
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан акимат Жаксынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Жаксынского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Сейдахметову Л.Ш.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района К.Суюндиков
Приложение
к постановлению акимата
Жаксынского района
от "14" 04. 2016 года
а- 3/85
Перечень постановлений акимата Жаксынского района, признанных утратившими силу
1. Постановление акимата Жаксынского района "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в Жаксынском районе" от 3 ноября 2014 года № а-9/416 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4474, опубликовано 8 декабря 2014 года в газете "Жаксынский вестник");
2. Постановление акимата Жаксынского района "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения, проживающих на территории Жаксынского района на 2016 год" от 27 ноября 2015 года № а-11/307 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5136, опубликовано 28 декабря 2015 года в газете "Жаксынский вестник");
3. Постановление акимата Жаксынского района "Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов, конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по Жаксынскому району на 2016 год" от 11 декабря 2015 года № а-12/318 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5173, опубликовано 18 января 2016 года в газете "Жаксынский вестник");
4. Постановление акимата Жаксынского района "О внесении изменения в постановление акимата Жаксынского района от 27 ноября 2015 года № а-11/307 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения, проживающих на территории Жаксынского района на 2016 год" от 20 января 2016 года № а-0/05 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5243, опубликовано 15 февраля 2016 года в газете "Жаксынский вестник").