Жақсы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 20 тамыздағы № 5С-42-3 "Жақсы ауданының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімінің күшін жою туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 сәуірдегі № 6С-2-7 шешімі
2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 06 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 20 тамыздағы № 5С-42-3 "Жақсы ауданының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4977 болып тіркелген, 2015 жылдың 21 қыркүйегінде "Жақсы жаршысы" аудандық газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Жақсы аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
Қ. Құсайынов
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Жанәділов

О признании утратившим силу решение Жаксынского районного маслихата от 20 августа 2015 года № 5С-42-3 "О повышении ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения Жаксынского района"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 26 апреля 2016 года № 6С-2-7
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жаксынского районного маслихата от 20 августа 2015 года № 5С-42-3 "О повышении ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения Жаксынского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4977, опубликованного в районной газете "Жаксынский вестник" от 21 сентября 2015 года).
1. Настоящее решение вступает в силу со дня подписания.
Председатель сессии
Жаксынского районного
маслихата
К. Кусаинов
Секретарь Жаксынского
районного маслихата
Б. Джанадилов