Сандықтау ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 14 қаңтардағы № А-1/7 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ауылдық жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру және мәдениет саласындағы мамандарының лауазымдарының тізбесін анықтау туралы" Сандықтау ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № А-13/407 (нормативтік құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік тізілімінде № 3967 болып тіркелген, 2014 жылдың 24 қаңтарында "Сандыктауские вести" газетінде жарияланған) қаулысының;
"Сандықтау ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № А-13/407 "Ауылдық жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру және мәдениет саласындағы мамандарының лауазымдарының тізбесін анықтау туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Сандықтау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 7 наурыздағы № А-3/55 (нормативтік құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік тізілімінде № 4068 болып тіркелген, 2014 жылдың 11 сәуірінде "Сандыктауские вести" газетінде жарияланған) қаулысының;
"Сандықтау ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № А-13/407 "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру және мәдениет саласындағы мамандарының лауазымдарының тізбесін анықтау туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы" Сандықтау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 13 мамырдағы № А-6/139 (нормативтік құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік тізілімінде № 4221 болып тіркелген, 2014 жылдың 13 маусымында "Сандыктауские вести" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылған деп танылсын.
2. "Сандықтау ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік-құқықтық бөлімі осы қаулыдан туындайтын қажетті шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Сандықтау ауданы әкімі аппаратының басшысы С.К.Құдабайға жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының әкімі А.Исмағамбетов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Сандыктауского района
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 14 января 2016 года № А-1/7
В соответствии с законами Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу: постановление акимата Сандыктауского района "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования и культуры, работающих в сельской местности" от 25 декабря 2013 года № А-13/407 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3967, опубликовано 24 января 2014 года в газете "Сандыктауские вести");
постановление акимата Сандыктауского района "О внесении изменений в постановление акимата Сандыктауского района от 25 декабря 2013 года № А-13/407 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования и культуры, работающих в сельской местности" от 7 марта 2014 года № А-3/55 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4068, опубликовано 11 апреля 2014 года в газете "Сандыктауские вести");
постановление акимата Сандыктауского района "О внесении дополнения в постановление акимата Сандыктауского района от 25 декабря 2013 года № А-13/407 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" от 13 мая 2014 года № А-6/139 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4221, опубликовано 13 июня 2014 года в газете "Сандыктауские вести").
2. Государственно-правовому отделу государственного учреждения "Аппарат акима Сандыктауского района" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Сандыктауского района С.Кудабай.
4. Настоящее постановление вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Аким Сандыктауского района А.Исмагамбетов