Сандықтау ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 07 шілдедегі А-6/230 "Жұмыс орындарының жалпы санынан үш пайыз мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 9 ақпандағы № А-2/24 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына сәйкес, Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сандықтау ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 07 шілдедегі № А-6/230 "Жұмыс орындарының жалпы санынан үш пайыз мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 1-16-96 нөмірімен тіркелген, "Сандыктауские вести" газетінде 2009 жылдың 27 шілдесінде жарияланған) қаулысы күшін жойған деп танылсын.
2. "Сандықтау ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік-құқықтық бөлімі осы қаулыдан туындайтын қажетті шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Сандықтау ауданы әкімі аппаратының басшысы С.Құдабайға жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының әкімі А.Исмағамбетов

О признании утратившим силу постановления акимата Сандыктауского района от 07 июля 2009 года № А-6/230 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест"
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 9 февраля 2016 года № А-2/24
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Сандыктауского района от 07 июля 2009 года № А-6/230 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-16-96, опубликовано 27 июля 2009 года в газете "Сандыктауские вести").
2. Государственно-правовому отделу государственного учреждения "Аппарат акима Сандыктауского района" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить руководителя аппарата акима Сандыктауского района С.Кудабай.
4. Настоящее постановление вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Аким Сандыктауского района А.Исмагамбетов