Шортанды ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 7 сәуірдегі № А-3/78 қаулысы
2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Шортанды ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылсын:
Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 13 мамырдағы № А-1/112 қаулысы "Шортанды ауданында халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-18-114 болып тіркелген, 2010 жылғы 05 маусымдағы аудандық "Вести" газетінде жарияланған, 2010 жылғы 05 маусымдағы аудандық "Өрлеу" газетінде жарияланған);
Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 17 қазандағы № А-9/228 қаулысы "Шортанды ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 13 мамырдағы № А-1/112 "Шортанды ауданында халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3879 болып тіркелген, 2013 жылғы 30 қарашадағы аудандық "Вести" газетінде жарияланған, 2013 жылғы 30 қарашадағы аудандық "Өрлеу" газетінде жарияланған).
2. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енеді.
Аудан әкімі Г.Сәдуақасова

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Шортандинского района
Постановление акимата Шортандинского района Акмолинской области от 7 апреля 2016 года № А-3/78
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Шортандинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата района:
постановление акимата Шортандинского района Акмолинской области от 13 мая 2010 года № А-1/112 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения в Шортандинском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-114, опубликовано 05 июня 2010 года в районной газете "Вести", опубликовано 05 июня 2010 года в районной газете "Өрлеу");
постановление акимата Шортандинского района Акмолинской области 17 октября 2013 года № А-9/228 "О внесении изменения в постановление акимата Шортандинского района от 13 мая 2010 года № А-1/112 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения в Шортандинском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3879, опубликовано 30 ноября 2013 года в районной газете "Вести", опубликовано 30 ноября 2013 года в районной газете "Өрлеу");
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Аким района Г.Садвокасова