Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2016 жылғы 19 тамыздағы № 837 бұйрығы
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналардың:
1) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде N 1284 болып тіркелген "Қазақстан Республикасы халқын құжаттандыру және тіркеу ережесін ішкі істер органдарында қолдану тәртібі туралы нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2000 жылғы 12 қазандағы N 548 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2001 жылғы 24 сәуірдегі N 342 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1510 болып тіркелген) бұйрығының;
2) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде N 1284 болып тіркелген "Қазақстан Республикасы халқын құжаттандыру және тіркеу ережесін ішкі істер органдарында қолдану тәртібі туралы нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2000 жылғы 12 қазандағы N 548 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2003 жылғы 11 маусымдағы N 342 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2411 болып тіркелген) бұйрығының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Көші-қон полициясы департаменті (С.С. Сайынов) белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрыққа қол қойылған күннен бастап бір апта мерзімде көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесіне және бұйрықты алған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің «Республикалық құқықтық ақпарат орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің орынбасары полиция генерал-майоры Е.З. Тургумбаевқа және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Көші-қон полициясы департаментіне (С.С. Сайынов) жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі
полиция генерал-полковнигі                 Қ. Қасымов

О признании утратившими силу некоторых приказов Министра внутренних дел Республики Казахстан
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 19 августа 2016 года № 837
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года «О правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 24 апреля 2001 года № 342 «О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 12 октября 2000 года № 548 «Об утверждении Инструкции о порядке применения органами внутренних дел Правил документирования и регистрации населения Республики Казахстан», зарегистрированный за № 1284 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1510).
2) приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 11 июня 2003 года № 342 «О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан № 548 от 12 октября 2000 года «Об утверждении Инструкции о порядке применения органами внутренних дел Правил документирования и регистрации населения Республики Казахстан», зарегистрированный за № 1284 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2411).
2. Департаменту миграционной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Саинов С.С.) в установленном порядке:
1) в недельный срок со дня его подписания направление копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан, информационно-правовую систему «Әділет» и в течении пяти рабочих дней со дня получения приказа Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Республиканский центр правовой информации» Министерства юстиции Республики Казахстан для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Министра внутренних дел Республики Казахстан генерал-майора полиции Тургумбаева Е.З. и Департамент миграционной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Саинов С.С.).
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
генерал-полковник полиции                  К. Касымов