Ақтөбе облысы әкімдігінің кейбір актілері туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2016 жылғы 7 қыркүйектегі № 386 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27, 37-баптарына сәйкес Ақтөбе облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Мыналардың:
1) Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 1 қазандағы № 360 "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4562 тіркелген, 2015 жылғы 17 қарашадағы "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған);
2) Ақтөбе облысы әкімдігінің 2016 жылғы 19 қаңтардағы № 18 "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 1 қазандағы № 360 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4751 тіркелген, 2016 жылғы 26 ақпандағы "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
Ақтөбе облысының әкімі Б.Сапарбаев
Жобаны енгізген:
"Ақтөбе облысының
ауыл шаруашылығы
басқармасы" ММ басшысы
Қ.Ыбраймұлы

О некоторых актах акимата Актюбинской области
Постановление акимата Актюбинской области от 7 сентября 2016 года № 386
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу:
1) постановление акимата Актюбинской области от 1 октября 2015 года № 360 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление сельского хозяйства Актюбинской области" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4562, опубликованное 17 ноября 2015 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник");
2) постановление акимата Актюбинской области от 19 января 2016 года № 18 "О внесении изменений в постановление акимата Актюбинской области от 1 октября 2015 года № 360 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление сельского хозяйства Актюбинской области" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4751, опубликованное 26 февраля 2016 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник").
Аким Актюбинской области Б.Сапарбаев
Проект вносит:
Руководитель ГУ
"Управление сельского
хозяйства Актюбинской области"
К.Ыбраймулы