Аудандық мәслихаттың шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Байғанин мәслихатының 2016 жылғы 7 маусымдағы № 21 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы №148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Төмендегі шешімдердің күші жойылды деп танылсын:
аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 103 "Байғанин аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3756 тіркелген, 2014 жылғы 13 ақпанда "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) шешімі;
аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 29 ақпандағы № 218 ""Байғанин аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4834 тіркелген, 2016 жылғы 14 сәуірде "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) шешімі.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы Мәслихат хатшысы
Т. Шәудір Б. Турлыбаев

О признании утратившими силу решения районного маслихата
Решение маслихата Байганинского района Актюбинской области от 7 июня 2016 года № 21
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения:
решение районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 103 "Об утверждении Регламента Байганинского районного маслихата" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3756, опубликовано 13 февраля 2014 года в газете "Жем-Сағыз");
решение районного маслихата от 29 февраля 2016 года № 218 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Байганинского районного маслихата"" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4834, опубликовано 14 апреля 2016 года в газете "Жем-Сағыз").
2. Настоящее решение вводится в действие с момента подписания.
Председатель сессии Секретарь маслихата
Т. Шәудір Б. Турлыбаев