Аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2016 жылғы 7 шілдедегі № 28 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Төмендегі шешімдердің күші жойылды деп танылсын:
аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 99 "2014-2016 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3738 тіркелген, 2014 жылғы 30 қаңтарда "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) шешімі;
аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 19 ақпандағы № 107 "Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 99 "2014-2016 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3803 тіркелген, 2014 жылғы 20 наурызда "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) шешімі;
аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 17 сәуірдегі № 114 "Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 99 "2014-2016 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3865 тіркелген, 2014 жылғы 7 мамырда "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) шешімі;
аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 17 сәуірдегі № 115 "Байғанин ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға 2014 жылға әлеуметтік қолдау көрсету туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3866 тіркелген, 2014 жылғы 7 мамырда "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) шешімі;
аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 27 мамырдағы № 128 "Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 99 "2014-2016 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3941 тіркелген, 2014 жылғы 19 маусымда "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) шешімі;
аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 7 тамыздағы № 134 "Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 99 "2014-2016 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4000 тіркелген, 2014 жылғы 13 қыркүйекте "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) шешімі;

О признании утратившими силу некоторых решений районного маслихата
Решение маслихата Байганинского района Актюбинской области от 7 июля 2016 года № 28
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 21 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения:
решение районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 99 "О бюджете Байганинского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3738, опубликовано 30 января 2014 года в газете "Жем-Сағыз");
решение районного маслихата от 19 февраля 2014 года № 107 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 99 "О бюджете Байганинского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3803, опубликовано 20 марта 2014 года в газете "Жем-Сағыз");
решение районного маслихата от 17 апреля 2014 года № 114 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 99 "О бюджете Байганинского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3865, опубликовано 7 мая 2014 года в газете "Жем-Сағыз");
решение районного маслихата от 17 апреля 2014 года № 115 "О предоставлении социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Байганинского района на 2014 год" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3866, опубликовано 7 мая 2014 года в газете "Жем-Сағыз");
решение районного маслихата от 27 мая 2014 года № 128 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 99 "О бюджете Байганинского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3941, опубликовано 19 июня 2014 года в газете "Жем-Сағыз");
решение районного маслихата от 7 августа 2014 года № 134 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 99 "О бюджете Байганинского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4000, опубликовано 13 сентября 2014 года в газете "Жем-Сағыз");

аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 10 қазандағы № 141 "Аудандық маслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 99 "2014-2016 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4059 тіркелген, 2014 жылғы 20 қарашада "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) шешімі;
аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 9 маусымдағы № 176 "Байғанин ауданының ауылдық елді мекендеріне 2015 жылы жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын айқындау туралы" 2015 жылғы 13 наурыздағы № 159 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4391 тіркелген, 2015 жылғы 4 шілдеде "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) шешімі;
аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 9 маусымдағы № 177 "Байғанин ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" 2014 жылғы 19 ақпандағы № 110 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4419 тіркелген, 2015 жылғы "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) шешімі;
аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 9 қарашадағы № 189 "Байғанин ауданының ауылдық елді мекендеріне 2015 жылы жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы" 2015 жылғы 13 наурыздағы № 159 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4618 тіркелген, 2015 жылғы 24 желтоқсанда "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) шешімі;
аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 9 қарашадағы № 191 "Байғанин ауданы аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" 2015 жылғы 2 наурыздағы № 155 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтыруларенгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4621 тіркелген, 2015 жылғы 24 желтоқсанда "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) шешімі;
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы Мәслихат хатшысы
Т. Шәудір Б. Турлыбаев

решение районного маслихата от 10 октября 2014 года № 141 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 99 "О бюджете Байганинского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4059, опубликовано 20 ноября 2014 года в газете "Жем-Сағыз");
решение районного маслихата от 9 июня 2015 года № 176 "О внесении изменений в решение от 13 марта 2015 года № 159 "Об определении мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Байганинского района в 2015 году" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4391, опубликовано 4 июля 2015 года в газете "Жем-Сағыз");
решение районного маслихата от 9 июня 2015 года № 177 "О внесении изменений в решение от 19 февраля 2014 года № 110 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Байганинском районе" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4419, опубликовано 2015 года в газете "Жем-Сағыз");
решение районного маслихата от 9 ноября 2015 года № 189 "О внесении изменений в решение от 13 марта 2015 года № 159 "О предоставлении мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Байганинского района в 2015 году" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4618, опубликовано 24 декабря 2015 года в газете "Жем-Сағыз");
решение районного маслихата от 9 ноября 2015 года № 191 "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 2 марта 2015 года № 155 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Байганинского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4621, опубликовано 24 декабря 2015 года в газете "Жем-Сағыз");
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Председатель сессии Секретарь маслихата
Т. Шәудір Б. Турлыбаев