Талдысай ауылында жануарлардың бруцеллез ауруының ошақтарын жою жөніндегі шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Талдысай ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 1 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі № 339 "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 40 бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауылшаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Мұғалжар аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2016 жылғы 11-сәуірдегі № 11-26/60 ұсынысының негізінде Мұғалжар ауданының Талдысай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Мұғалжар ауданының Талдысай ауылдық округінің Талдысай ауылында жануарлардың бруцеллез ауруының ошақтарын жою жөніндегі шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Мұғалжар ауданының Талдысай ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 12-қазандағы № 13 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 6-қарашада № 4565 болып тіркелді) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
Мұғалжар ауданының
Талдысай ауылдық округінің әкімі М. Қарабатыров

О снятии ограничительных мероприятий по ликвидации очагов заражения животных бруцеллезом села Талдысай Талдысайского сельского округа Мугалжарского района
Решение акима Талдысайского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 12 апреля 2016 года № 1
В соответсвии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государсвенном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года № 339 "О ветеринарии", статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 "О нормативных правовых актах" и на основании представления руководителя Мугалжарскойрайонной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан от 11 апреля 2016 года № 11-26/60 аким Талдысайского сельского округа Мугалжарского района РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия в связи с ликвидации очагов заражения животных бруцеллезом села Талдысай Талдысайского сельского округа Мугалжарского района.
2. Признать утратившим силу решение акима Талдысайского селького округа Мугалжарского района от 12 октября 2015 года № 13 "Об установлении огранитительных мероприятий" (зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 06 ноября 2015 года № 4565).
Аким Талдысайского сельского округа
Мугалжарского района Карабатыров М.