Алматы облысы әкімдігінің 2016 жылғы 10 ақпандағы "Алматы облысының еңбек инспекциясы бойынша басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 65 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2016 жылғы 07 маусымдағы № 286 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысы әкімдігінің 2016 жылғы 10 ақпандағы "Алматы облысының еңбек инспекциясы бойынша басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 65 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 11 наурызында № 3750 тіркелген, 2016 жылғы 7 сәуірдегі № 40 "Жетісу", 2016 жылғы 7 сәуірдегі № 40 "Огни Алатау" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Алматы облысының еңбек инспекциясы бойынша басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте бір апталық мерзімде:
1) Aлматы облысының әділет органдарына осы қаулының қабылданғаны туралы хабарласын;
2) осы қаулының ресми баспа басылымдарында жариялау бойынша шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Л. Тұрлашовқа жүктелсін.
Облыс әкімі А. Баталов

О признании утратившим силу постановления акимата Алматинской области от 10 февраля 2016 года № 65 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление по инспекции труда Алматинской области"
Постановление акимата Алматинской области от 07 июня 2016 года № 286
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата Алматинской области от 10 февраля 2016 года № 65 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление по инспекции труда Алматинской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 11 марта 2016 года за № 3750, опубликованное в газетах "Жетысу" от 7 апреля 2016 года за № 40, "Огни Алатау" от 7 апреля 2016 года за № 40).
2. ГУ "Управление по инспекции труда Алматинской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке в недельный срок:
1) известить органы юстиции Алматинской области о принятии настоящего постановления;
2) принять меры по опубликованию настоящего постановления в официальных печатных изданиях.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Турлашова Л.М.
Аким области А. Баталов