Ескелді аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 мамырдағы № 4-22 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 7 - бабына, Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы №964 Қаулысымен бекітілген нормативтік-құқықтық актілердің құқықтық мониторингін жүргізу қағидасына сәйкес, Ескелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының 2013 жылғы 8 қарашадағы "Ескелді ауданы бойынша жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылдың 13 желтоқсанында № 2524 тіркелген, "Жетісу шұғыласы" газетінде 2013 жылдың 27 желтоқсанында № 52 жарияланған) № 26-148 шешімінің және Ескелді аудандық мәслихатының 2016 жылғы 6 января "Ескелді ауданы мәслихатының 2013 жылғы 8 қарашадағы №26-148 "Ескелді ауданы бойынша жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 3 ақпанында № 3686 тіркелген, "Жетісу шұғыласы" газетінде 2016 жылдың 11 наурызында № 11 жарияланған) № 61-344 шешімінің күштері жойылды деп танылсын.
Ескелді ауданы мәслихатының
VІ шақырылымындағы
IV сессиясының төрағасы Қ. Тастанбаев
Ескелді ауданы
мәслихатының хатшысы Қ. Алпысбаев

О признании утратившим силу некоторых решений Ескельдинского районного маслихата
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 23 мая 2016 года № 4-22
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Правилами проведения правового мониторинга нормативных правовых актов, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан №964 от 25 августа 2011 года, Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решение Ескельдинского районного маслихата от 8 ноября 2013 года № 26-148 "О повышении базовых ставок земельного налога по Ескельдинскому району" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 13 декабря 2013 года за № 2524, опубликованного в газете "Жетісу шұғыласы" от 27 декабря 2013 года № 52) и решение Ескельдинского районного маслихата от 6 января 2016 года № 61-344 "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 8 ноября 2013 года № 26-148 "О повышении базовых ставок земельного налога по Ескельдинскому району" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 3 февраля 2016 года за № 3686, опубликованного в газете "Жетісу шұғыласы" от 11 марта 2016 года № 11)
Председатель IV сессии
VІ созыва
Ескельдинского районного маслихата Тастанбаев К.
Секретарь Ескельдинского
районного маслихата Алпысбаев К.