Кербұлақ ауданының Сарыбастау ауылдық округі әкімінің 2016 жылдың 20 мамырдағы "Сарыбастау ауылдық округінің Сарыбастау ауылы аумағында карантин белгілеу туралы" № 02 шешімінің күшін жою туралы
Алматы облысы Кербұлақ ауданы Сарыбастау ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 27 қыркүйектегі № 08 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Алматы облыстық мамандандырылған табиғат қорғау прокуратурасының 2016 жылдың 20 қыркүйектегі №2-0420-16-00772 наразылығын басшылыққа ала отырып, Сарыбастау ауылдық округінің әкімі
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ ауданының Сарыбастау ауылдық округінің 2016 жылғы 20 мамырдағы "Сарыбастау ауылдық округінің Сарыбастау ауылы аумағында карантин белгілеу туралы" № 02 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 10 маусымында № 3882 тіркелген, "Кербұлақ жұлдызы" газетінде 2016 жылдың 17 маусымында №25 (3826) жарияланған) күші жойылсын.
2. Кербұлақ ауданы Сарыбастау ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы Турганбаева Лязат Бейсеновнаға ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және Кербұлақ ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
Сарыбастау ауылдық
округінің әкімі К.Султанбеков

Об отмене решение акима Сарыбастауского сельского округа Кербулакского района от 20 мая 2016 года № 02 "Об установлении карантина на территории села Сарыбастау Сарыбастауского сельского района"
Решение акима Сарыбастауского сельского округа Кербулакского района Алматинской области от 27 сентября 2016 года № 08
В соответствии статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", руководствуясь протестом специализированной природоохранной прокуратуры Алматинской области от 20 сентября 2016 года №2-0420-16-00772 аким Сарыбастауского сельского округа РЕШИЛ:
1. Отменить решение Сарыбастауского сельского округа Кербулакского района от 20 мая 2016 года № 02 "Об установлении карантина на территории села Сарыбастау Сарыбастауского сельского округа" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 июня 2016 года № 3882, опубликованного в газете "Кербулак жулдызы" от 17 июня 2016 года № 25(3826)).
2. Возложить на главного специалиста аппарата акима Сарыбастауского сельского округа Кербулакского района Турганбаевой Лязат Бейсеновне опубликование настоящего решения в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе акимата Кербулакского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Аким Сарыбастауского
сельского округа К.Султанбеков