Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 4 сәуірдегі № 151 бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің келесі бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын:
1) «Мемлекеттік сатылатын астық ресурстарының ішкі нарықты реттеу мақсатында пайдаланылуы туралы» 2014 жылғы 4 наурыздағы № 4-1/130 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9193 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінің 2014 жылғы 18 наурыздағы № 52 (28276) санында жарияланған);
2) «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 4 наурыздағы № 4-1/130 «Мемлекеттік сатылатын астық ресурстарының ішкі нарықты реттеу мақсатында пайдаланылуы туралы» бұйрығына өзгеріс енгізу туралы» 2014 жылғы 13 наурыздағы № 4-1/147 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9216 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінің 2014 жылғы 20 наурыздағы № 54 (28278) санында жарияланған).
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Өсімдік шаруашылығы өнімдерін өндіру мен қайта өңдеу департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрық көшірмесінің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберілуін;
2) осы бұйрықтың мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесіне, сондай-ақ бес жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін «Республикалық құқықтық ақпарат орталығына» ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің ресми интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі                  А. Мамытбеков

О признании утратившими силу некоторых приказов Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 4 апреля 2016 года № 151
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу следующие приказы Министра сельского хозяйства Pecпублики Казахстан:
1) «Об использовании государственных реализационных ресурсов зерна в целях регулирования внутреннего рынка» от 4 марта 2014 года № 4-1/130 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан № 9193, опубликованный 18 марта 2014 года в газете «Казахстанская правда» № 52 (27673));
2) «О внесении изменения в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 4 марта 2014 года № 4-1/130 «Об использовании государственных реализационных ресурсов зерна в целях регулирования внутреннего рынка» от 13 марта 2014 года № 4-1/147 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан № 9216, опубликованный 20 марта 2014 года в газете «Казахстанская правда» № 54 (27675)).
2. Департаменту производства и переработки растениеводческой продукции Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) направление настоящего приказа на официальное опубликование в периодические печатные издания и в информационно-правовой системе «Әділет», а также в течение пяти рабочих дней в Республиканское государственное предприятие «Республиканский центр правовой информации» для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан и интранет-портале государственных органов.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан                       А. Мамытбеков