"Байзақ ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемалары мен қағидасын бекіту туралы" Байзақ ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 тамыздағы №454 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Байзақ ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 01 сәуірдегі № 151 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-1 бабының 1 тармағына және "Автомобиль көлігімен жолаушылар мен багажды тасымалдау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрі міндетін атқарушысының 2015 жылғы 26 наурыздағы № 349 бұйрығына сәйкес Байзақ ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Байзақ ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 тамыздағы "Байзақ ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемалары мен қағидасын бекіту туралы" №454 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 18 қыркүйектегі №2766 болып тіркелген, Байзақ аудандық "Ауыл жаңалығы - Сельская новь" газетінің 2015 жылғы 30 қыркүйегіндегі №95 нөмірінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Бақтияр Мұратұлы Ақбаевқа жүктелсін.
Аудан әкімі М. Шүкеев

О признании утратившим силу постановления акимата Байзакского района от 12 августа 2015 года № 454 "Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Байзакского района"
Постановление акимата Байзакского района Жамбылской области от 01 апреля 2016 года № 151
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пункта 1 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" и приказа исполняющего обязанностей Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 26 марта 2015 года №349 "Об утверждении Правил перевозок пассажиров и багажа автомобильным транспортом" акимат Байзакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата Байзакского района от 12 августа 2015 года № 454 "Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Байзакского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2766 от 18 сентября 2015 года, опубликовано 30 сентября 2015 года в газете "Ауыл жаңалығы-Сельская новь" № 95).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Акбаева Бактияра Муратовича.
Аким района М. Шукеев