Жамбыл ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 07 қыркүйектегі № 418 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына сәйкес, Жамбыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Жамбыл ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Қаулының көшірмесін Жамбыл облысы Әділет департаментіне жолдансын.
3. Осы қаулының орындалуын қамтамасыз ету аудан әкімдігінің аппарат басшысы Е. Қыдыралыұлына жүктелсін.
Аудан әкімі М. Мұсаев
Жамбыл ауданы әкімдігінің 2016
жылғы 07 қыркүйектегі № 418
қаулысына қосымша
Жамбыл ауданы әкімдігінің күші жойылды деп танылған кейбір қаулыларының тізбесі.
1. "Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жамбыл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 маусымдағы № 428 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2703 болып тіркелген, "Шұғыла-Радуга" газетінің 2015 жылғы 01 тамыздағы №82-83 санында жарияланған);
2. "Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің ветеринария бөлімі коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жамбыл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 қаңтардағы № 15 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2506 болып тіркелген, "Шұғыла-Радуга" газетінің 2015 жылғы 14 ақпандағы № 17-18 санында жарияланған);
3. "Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Жамбыл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 маусымдағы № 430 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2718 болып тіркелген, "Шұғыла-Радуга" газетінің 2015 жылғы 15 тамыздағы № 88-89 санында жарияланған);
4. "Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Жамбыл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 19 қаңтардағы № 07 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2486 болып тіркелген, "Шұғыла-Радуга" газетінің 2015 жылғы 11 ақпандағы № 16 санында жарияланған);
5. "Жамбыл облысы Жамбыл ауданының Аса ауылдық округі әкімі аппаратының ережесін бекіту туралы" Жамбыл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 07 шілдедегі № 468 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2721 болып тіркелген, "Шұғыла-Радуга" газетінің 2015 жылғы 15 тамыздағы № 88-89 санында жарияланған);

О признании утратившим силу некоторых постановлении акимата Жамбылского района
Постановление акимата Жамбылского района Жамбылской области от 07 сентября 2016 года № 418
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии статьи-37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" акимат Жамбылского района ПОСТАНОВИЛ:
1. Согласно приложению акимата Жамбылского района некоторых постановлении признать утратившим силу.
2. Копию постановления направить Департамент юстиции Жамбылского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Е. Кыдыралыулы.
Аким района М. Мусаев
Приложения к постановлению
Акимата Жамбылского района
от 07 сентября 2016 года № 418
Перечень утративших силу некоторых постановлении акимата Жамбылского района
1. Постановления акимата Жамбылского района Жамбылской области от 30 июня 2015 года № 428 "Об утверждении Положения коммунальное государственное учреждение Отдел занятости и социальных программ Жамбылского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2703, опубликовано 01 августа 2015 года в газете "Шұғыла -Радуга" за № 82-83);
2. Постановления акимата Жамбылского района Жамбылской области от 27 января 2015 года № 15 "Об утверждении Положения коммунальное государственное учреждение "Отдел ветеринарии акимата Жамбылского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2506, опубликовано 14 февраля 2015 года в газете "Шұғыла -Радуга" за № 17-18);
3. Постановления акимата Жамбылского района Жамбылской области от 30 июня 2015 года № 430 "Об утверждении Положения коммунальное государственное учреждение "Отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2718, опубликовано 15 августа 2015 года в газете "Шұғыла -Радуга" за № 88-89);
4. Постановления акимата Жамбылского района Жамбылской области от 19 января 2015 года № 07 "Об утверждении Положения коммунальное государственное учреждение "аппарата акима Жамбылского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2486, опубликовано 11 февраля 2015 года в газете "Шұғыла -Радуга" за № 16);
5. Постановления акимата Жамбылского района Жамбылской области от 07 июля 2015 года № 468 "Об утверждении Положения Аппарат акима Асинского аульного округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2721, опубликовано 15 августа 2015 года в газете "Шұғыла -Радуга" за № 88-89);

6. "Жамбыл облысы Жамбыл ауданының Ақбастау ауылдық округі әкімі аппаратының ережесін бекіту туралы" Жамбыл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 180 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2627 болып тіркелген, "Шұғыла-Радуга" газетінің 2015 жылғы 05 мамырдағы № 50-51 санында жарияланған);
7. "Жамбыл облысы Жамбыл ауданының Айшабибі ауылдық округі әкімі аппаратының ережесін бекіту туралы" Жамбыл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 қыркүйектегі № 562 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2806 болып тіркелген, "Шұғыла-Радуга" газетінің 2015 жылғы 24 қазандағы № 118-119 санында жарияланған);
8. "Жамбыл облысы Жамбыл ауданының Бесағаш ауылдық округі әкімі аппаратының ережесін бекіту туралы" Жамбыл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 қыркүйектегі № 563 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2805 болып тіркелген, "Шұғыла-Радуга" газетінің 2015 жылғы 24 қазандағы № 118-119 санында жарияланған);
9. "Жамбыл облысы Жамбыл ауданының Ақбұлым ауылдық округі әкімі аппаратының ережесін бекіту туралы" Жамбыл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 07 шілдедегі № 468 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2721 болып тіркелген, "Шұғыла-Радуга" газетінің 2015 жылғы 19 тамыздағы № 90-91-92 санында жарияланған);
10. "Жамбыл облысы Жамбыл ауданының Гродикова ауылдық округі әкімі аппаратының ережесін бекіту туралы" Жамбыл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 07 шілдедегі № 468 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2721 болып тіркелген, "Шұғыла-Радуга" газетінің 2015 жылғы 19 тамыздағы № 90-91-92 санында жарияланған);
11. "Жамбыл облысы Жамбыл ауданының Ерназар ауылдық округі әкімі аппаратының ережесін бекіту туралы" Жамбыл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 07 шілдедегі № 468 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2721 болып тіркелген, "Шұғыла-Радуга" газетінің 2015 жылғы 19 тамыздағы № 90-91-92 санында жарияланған);
12. "Жамбыл облысы Жамбыл ауданының Жамбыл ауылдық округі әкімі аппаратының ережесін бекіту туралы" Жамбыл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 07 шілдедегі № 468 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2721 болып тіркелген, "Шұғыла-Радуга" газетінің 2015 жылғы 19 тамыздағы № 90-91-92 санында жарияланған);
13. "Жамбыл облысы Жамбыл ауданының Қаракемер ауылдық округі әкімі аппаратының ережесін бекіту туралы" Жамбыл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 28 тамыздағы № 559 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2793 болып тіркелген, "Шұғыла-Радуга" газетінің 2015 жылғы 13 қазандағы № 112-113-114 санында жарияланған);

6. Постановления акимата Жамбылского района Жамбылской области от 31 марта 2015 года № 180 "Об утверждении Положения Аппарат акима Акбастауского аульного округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2627, опубликовано 05 мая 2015 года в газете "Шұғыла -Радуга" за № 50-51);
7. Постановления акимата Жамбылского района Жамбылской области от 10 сентяюря 2015 года № 562 "Об утверждении Положения Аппарат акима Айшабибинского аульного округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2806, опубликовано 24 октября 2015 года в газете "Шұғыла -Радуга" за № 118-119);
8. Постановления акимата Жамбылского района Жамбылской области от 10 сентяюря 2015 года № 563 "Об утверждении Положения Аппарат акима Бесагашского аульного округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2805, опубликовано 24 октября 2015 года в газете "Шұғыла -Радуга" за № 118-119);
9. Постановления акимата Жамбылского района Жамбылской области от 07 июля 2015 года № 468 "Об утверждении Положения Аппарат акима Акбулымского аульного округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2721, опубликовано 19 августа 2015 года в газете "Шұғыла -Радуга" за № 90-91-92);
10. Постановления акимата Жамбылского района Жамбылской области от 07 июля 2015 года № 468 "Об утверждении Положения Аппарат акима Гродиковского аульного округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2721, опубликовано 19 августа 2015 года в газете "Шұғыла -Радуга" за № 90-91-92);
11. Постановления акимата Жамбылского района Жамбылской области от 07 июля 2015 года № 468 "Об утверждении Положения Аппарат акима Ерназарского аульного округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2721, опубликовано 19 августа 2015 года в газете "Шұғыла -Радуга" за № 90-91-92);
12. Постановления акимата Жамбылского района Жамбылской области от 07 июля 2015 года № 468 "Об утверждении Положения Аппарат акима Жамбылского аульного округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2721, опубликовано 19 августа 2015 года в газете "Шұғыла -Радуга" за № 90-91-92);
13. Постановления акимата Жамбылского района Жамбылской области от 28 августа 2015 года № 559 "Об утверждении Положения Аппарат акима Каракемерского аульного округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2793, опубликовано 13 октября 2015 года в газете "Шұғыла -Радуга" за № 112-113-114);

14. "Жамбыл облысы Жамбыл ауданының Көлқайнар ауылдық округі әкімі аппаратының ережесін бекіту туралы" Жамбыл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 28 тамыздағы № 560 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2795 болып тіркелген, "Шұғыла-Радуга" газетінің 2015 жылғы 13 қазандағы № 112-113-114 санында жарияланған);
15. "Жамбыл облысы Жамбыл ауданының Пионер ауылдық округі әкімі аппаратының ережесін бекіту туралы" Жамбыл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 28 тамыздағы № 561 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2794 болып тіркелген, "Шұғыла-Радуга" газетінің 2015 жылғы 13 қазандағы № 112-113-114 санында жарияланған);
16. "Жамбыл облысы Жамбыл ауданының Қаратөбе ауылдық округі әкімі аппаратының ережесін бекіту туралы" Жамбыл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 07 шілдедегі № 468 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2721 болып тіркелген, "Шұғыла-Радуга" газетінің 2015 жылғы 22 тамыздағы № 93-94-95 санында жарияланған);
17. "Жамбыл облысы Жамбыл ауданының Қарой ауылдық округі әкімі аппаратының ережесін бекіту туралы" Жамбыл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 07 шілдедегі № 468 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2721 болып тіркелген, "Шұғыла-Радуга" газетінің 2015 жылғы 22 тамыздағы № 93-94-95 санында жарияланған);
18. "Жамбыл облысы Жамбыл ауданының Өрнек ауылдық округі әкімі аппаратының ережесін бекіту туралы" Жамбыл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 07 шілдедегі № 468 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2721 болып тіркелген, "Шұғыла-Радуга" газетінің 2015 жылғы 22 тамыздағы № 93-94-95 санында жарияланған);
19. "Жамбыл облысы Жамбыл ауданының Қызылқайнар ауылдық округі әкімі аппаратының ережесін бекіту туралы" Жамбыл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 07 шілдедегі № 468 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2721 болып тіркелген, "Шұғыла-Радуга" газетінің 2015 жылғы 22 тамыздағы № 93-94-95 санында жарияланған);
20. "Жамбыл облысы Жамбыл ауданының Тоғызтарау ауылдық округі әкімі аппаратының ережесін бекіту туралы" Жамбыл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 қазандағы № 633 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2842 болып тіркелген, "Шұғыла-Радуга" газетінің 2015 жылғы 09 желтоқсандағы № 133-134 санында жарияланған);
21. "Жамбыл облысы Жамбыл ауданының Полатқосшы ауылдық округі әкімі аппаратының ережесін бекіту туралы" Жамбыл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 қыркүйектегі № 564 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2800 болып тіркелген, "Шұғыла-Радуга" газетінің 2015 жылғы 21 қазандағы № 116-117 санында жарияланған).

14. Постановления акимата Жамбылского района Жамбылской области от 28 августа 2015 года № 560 "Об утверждении Положения Аппарат акима Колкайнарского аульного округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2795, опубликовано 13 октября 2015 года в газете "Шұғыла -Радуга" за № 112-113-114);
15. Постановления акимата Жамбылского района Жамбылской области от 28 августа 2015 года № 561 "Об утверждении Положения Аппарат акима Пионерского аульного округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2794, опубликовано 13 октября 2015 года в газете "Шұғыла -Радуга" за № 112-113-114);
16. Постановления акимата Жамбылского района Жамбылской области от 07 июля 2015 года № 468 "Об утверждении Положения Аппарат акима Каратобинского аульного округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2721, опубликовано 22 августа 2015 года в газете "Шұғыла -Радуга" за № 93-94-95);
17. Постановления акимата Жамбылского района Жамбылской области от 07 июля 2015 года № 468 "Об утверждении Положения Аппарат акима Каройского аульного округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2721, опубликовано 22 августа 2015 года в газете "Шұғыла -Радуга" за № 93-94-95);
18. Постановления акимата Жамбылского района Жамбылской области от 07 июля 2015 года № 468 "Об утверждении Положения Аппарат акима Орнекского аульного округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2721, опубликовано 22 августа 2015 года в газете "Шұғыла -Радуга" за № 93-94-95);
19. Постановления акимата Жамбылского района Жамбылской области от 07 июля 2015 года № 468 "Об утверждении Положения Аппарат акима Кызылкайнарского аульного округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2721, опубликовано 22 августа 2015 года в газете "Шұғыла -Радуга" за № 93-94-95);
20. Постановления акимата Жамбылского района Жамбылской области от 27 октября 2015 года № 633 "Об утверждении Положения Аппарат акима Тогызтарауского аульного округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2842, опубликовано 09 декабря 2015 года в газете "Шұғыла -Радуга" за № 133-134);
21. Постановления акимата Жамбылского района Жамбылской области от 10 сентября 2015 года № 564 "Об утверждении Положения Аппарат акима Полаткосшинского аульного округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2800, опубликовано 21 октября 2015 года в газете "Шұғыла -Радуга" за № 116-117).