Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № 286 қаулысының күшін жою туралы
Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 20 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына сәйкес Жуалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 10 тамыздағы "Жуалы ауданы әкімі аппараты, ауылдық округ әкімі аппараттары мен жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын аудандық атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" № 286 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2764 болып тіркелген, 2015 жылдың 22 қыркүйектегі "Жаңа өмір-Новая жизнь" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Жуалы ауданы әкімі аппаратының персоналды басқару қызметі бөлімшесі заңнамада белгіленген тәртіппен және мерзімдерде осы қаулының 1-тармағында көрсетілген нормативтік құқықтық актінің күші жойылды деп танылғаны жөнінде әділет органдарына және ресми жариялау көздеріне хабарлауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Қанат Оспанұлы Аққоевқа жүктелсін.
Аудан әкімі Б. Құлекеев

О признании утратившим силу постановления акима района от 10 августа 2015 года № 286
Постановление акимата Жуалынского района Жамбылской области от 29 января 2016 года № 20
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Жуалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата района от 10 августа 2015 года №286 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата акима Жуалынского района, аппаратов акима сельских округов и районных исполнитекльных органов, финансируемых из местного бюджета" (Государственная регистрация нормативно правового акта №2764, опубликованный в газете "Жаңа өмір-Новая жизнь" от 22 сентября 2015 года).
3. Подразделение управления персоналом аппарата акимата Жуалынского района Жамбылской области в установленном законодательством порядке сообщить в органы юстиции и направить на официальное опубликование в периодических печатных изданиях.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Каната Оспановича Аккоева.
Аким района Б. Кулекеев