Мойынқұм аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 қарашадағы №39-3 шешімінің күшін жою туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2016 жылғы 1 наурыздағы № 45-3 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мойынқұм аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 қарашадағы "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемелерін және бірынғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарлату туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2863 санымен тіркелген, 2015 жылғы 18 желтоқсанда аудандық "Мойынқұм таңы" №112-113 газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Мойынқұм аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі белгіленген тәртіппен және мерзімдерде осы шешімнің 1-тармағында көрсетілген нормативтік құқықтық актінің жойылды деп таңылғаны жөнінде әділет органдарына және ресми жариялау көздеріне хабарлауды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихат аппаратының басшысы Алипбеков Уланбек Ерболатұлына жүктелсін.
Аудандық мәслихаттың Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы хатшысы
Ж. Әйтішев Ш. Исабеков

О признании утратившим силу решение Мойынкумского районного маслихата от 23 ноября 2015 года №39-3
Решение маслихата Мойынкумского района Жамбылской области от 1 марта 2016 года № 45-3
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мойынкумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Мойынкумского районного маслихата от 23 ноября 2015 года "О повышении ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2863, опубликовано 18 декабря 2015 года в газете "Мойынқұм таңы").
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Мойынкумского района" в установленном законодательством порядке и сроки обеспечить сообщение в органы юстиции и источники официального опубликования о признании утратившим силу нормативного правового акта указанного в пункте 1 настоящего решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата районного маслихата Алипбекова Уланбека Ерболатұлы.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
Ж. Айтишев Ш. Исабеков