Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 4 наурыздағы № 13/02 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 6 тамыздағы № 44/01 "Субсидияланатын гербицидтердің түрлерін және субсидиялау нормаларын белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3364 болып тіркелген, 2015 жылғы 17 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 18 тамыздағы № 116 (21867) "Индустриальная Караганда" және 2015 жылғы 18 тамыздағы № 130 (22015) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған);
2) Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 маусымдағы № 32/07 "Басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тізбесін және субсидиялау нормаларын белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3277 болып тіркелген, 2015 жылғы 24 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 23 маусымдағы № 89-90 (21840-21841) "Индустриальная Караганда" және 2015 жылғы 23 маусымдағы № 103 (21988) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
Облыс әкімі Н. Әбдібеков

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Карагандинской области
Постановление акимата Карагандинской области от 4 марта 2016 года № 13/02
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу:
1) постановление акимата Карагандинской области от 6 августа 2015 года № 44/01 "Об установлении видов субсидируемых гербицидов и норм субсидий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3364, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 17 августа 2015 года, в газетах "Индустриальная Караганда" № 116 (21867) от 18 августа 2015 года и "Орталық Қазақстан" № 130 (22015) от 18 августа 2015 года);
2) постановление акимата Карагандинской области от 12 июня 2015 года № 32/07 "Об установлении перечня приоритетных сельскохозяйственных культур и норм субсидий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3277, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 24 июня 2015 года, в газетах "Индустриальная Караганда" № 89-90 (21840-21841) от 23 июня 2015 года и "Орталық Қазақстан" № 103 (21988) от 23 июня 2015 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
Аким области Н. Абдибеков