Қарағанды облысы әкімдігінің 2014 жылғы 29 қырқүйектегі № 52/05 "Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберiнде шағын несие беру бойынша мемлекеттік қызмет көрсету регламентін бекіту туралы" қаулысының күші жойылғанын тану туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 5 мамырдағы № 31/04 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 1034 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" қаулысына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің 2014 жылғы 29 қырқүйектегі № 52/05 "Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберiнде шағын несие беру бойынша мемлекеттік қызмет көрсету регламентін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2803 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" 2014 жылғы 28 қазандағы № 209 (21843), "Индустриальная Караганда" 2014 жылғы 28 қазандағы № 193 (21714) газеттерінде, 2014 жылғы 03 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
Облыс әкімі Н. Әбдібеков

О признании утратившим силу постановления акимата Карагандинской области от 29 сентября 2014 года № 52/05 "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление микрокредитов в рамках программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы"
Постановление акимата Карагандинской области от 5 мая 2016 года № 31/04
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2015 года № 1034 "О признании утратившим силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Карагандинской области от 29 сентября 2014 года № 52/05 "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление микрокредитов в рамках программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2803, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 28 октября 2014 года № 209 (21843), "Индустриальная Караганда" от 28 октября 2014 года № 193 (21714), 03 ноября 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
Аким области Н. Абдибеков