Сәтбаев қаласы әкімдігінің қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 27 мамырдағы № 17/09 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарының негізінде Сәтбаев қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сәтбаев қаласы әкімдігінің қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) 2016 жылғы 13 қаңтардағы № 01/01 "2016 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3642 болып тіркелген, "Шарайна" газетінің 2016 жылғы 12 ақпандағы № 6 (2195) нөмірінде және 2016 жылғы 8 сәуірде "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде жарияланған);
2) 2011 жылғы 11 тамыздағы № 17/25 "Мүгедектер, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8-6-126 болып тіркелген, "Шарайна" газетінің 2011 жылғы 7 қазандағы № 77 (1943) нөмірінде жарияланған);
3) 2012 жылғы 22 қазандағы № 22/01 "Сәтбаев қаласы әкімдігінің "Мүгедектер, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағндар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2011 жылғы 11 тамыздағы № 17/25 қаулысына өзгерістерді енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1986 болып тіркелген, "Шарайна" газетінің 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 60 (2031) нөмірінде жарияланған).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Имамбайға С.С. жүктелсін.
Сәтбаев қаласы әкімінің
міндетін атқарушы
Ыдырысов А.А.

О признании утратившими силу постановления акимата города Сатпаев
Постановление акимата города Сатпаев Карагандинской области от 27 мая 2016 года № 17/09
На основании Законов Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат города Сатпаев ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата города Сатпаев:
1) от 13 января 2016 года № 01/01 "Об организации общественных работ на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3642, опубликовано в № 6 (2195) газеты "Шарайна" от 12 февраля 2016 года и в информационно – правовой системе "Әділет" 8 апреля 2015 года);
2) от 11 августа 2016 года № 17/25 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов, лиц освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-6-126, опубликовано в № 77 (1943) газеты "Шарайна" от 7 октября 2011 года);
3) от 22 октября 2012 года № 22/01 "О внесении изменений в постановление акимата города Сатпаев от 11 августа 2011 года № 17/25 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов, лиц освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организации" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1986, опубликовано в № 60 (2031) газеты "Шарайна" от 7 декабря 2012 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Имамбай С.С.
Исполняющий обязанности
акима города Сатпаев
А.А. Идрисов