Жидебай ауылдық округінің Үшарал қыстағында орналасқан "Жеңіс" шаруа қожалығы аумағында карантинді тоқтату туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданы Жидебай ауылдық округінің әкімінің 2016 жылғы 19 қыркүйектегі № 2 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзін басқару туралы", 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңдарына сәйкес және 2016 жылғы 19 қыркүйектегі № 06-2-2/71 "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ақтоғай аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекеме басшысының ұсынысы негізінде Жидебай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сібір жарасы ауруының шығуына байланысты Жидебай ауылдық округінің Үшарал қыстағында орналасқан "Жеңіс" шаруа қожалығы аумағында белгіленген карантин тоқтатылсын.
2. Жидебай ауылдық округінің әкімінің 2016 жылғы 01 қыркүйектегі "Жидебай ауылдық округінің Үшарал қыстағында орналасқан "Жеңіс" шаруа қожалығы аумағында карантин белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 3944 болып тіркелген, 2016 жылы 02 қыркүйек № 36 (7563) аудандық "Тоқырауын тынысы" газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылдың 08 қыркүйегінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Әкім М. Төлепбеков

О снятии карантина на территории крестьянского хозяйства "Женис" расположенного на зимовке Ушарал Жидебайского сельского округа
Решение акима Жидебайского сельского округа Актогайского района Карагандинской области от 19 сентября 2016 года № 2
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя государственного учреждения "Актогайская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 19 сентября 2016 года № 06-2-2/71, аким Жидебайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять карантин, установленный в связи с возникновением заболевания сибирской язвы на территории крестьянского хозяйства "Женис" расположенного на зимовке Ушарал Жидебайского сельского округа.
2. Признать утратившим силу решение акима Жидебайского сельского округа от 01 сентября 2016 года № 1 "Об установлении карантина на территории крестьянского хозяйства "Женис" расположенного на зимовке Ушарал Жидебайского сельского округа" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3944, опубликованное в районной газете "Тоқырауын тынысы" от 02 сентября 2016 года № 36 (7563), в информационно-правовой системе "Әділет" от 08 сентября 2016 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Аким М. Толепбеков