Жаңаарқа ауданы әкімдігінің кейбір нормативтік құқықтық актілердің күшін жою туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 сәуірдегі № 37/05 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес және Қарағанды облысы Әділет Департаменті басшысының орынбасары Н. Кенжебаеваның 12.04.2016 жылғы №8-3/1663 хатына орай, аудан әкімдігі КАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңаарқа ауданы әкімдігінің кейбір нормативтік құқықтық актілердің күші жойылған болып танылсын:
1) Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 ақпандағы №11/01 "Жаңаарқа ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3012 болып тіркелген, 2015 жылғы 14 наурызында №14-15 (9648) "Жаңаарқа" газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 16 қарашада жарияланған) қаулысы;
2) Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 19 ақпандағы № 12/01 "Жаңаарқа ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3047 болып тіркелген, 2015 жылғы 28 наурыздағы №17-18 (9667-9668) "Жаңаарқа" газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 16 қарашада жарияланған) қаулысы;
3) Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 5 наурыздағы № 14/01 "Жаңаарқа ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3040 болып тіркелген, 2015 жылғы 21 наурыздағы №16 (9666) "Жаңаарқа" газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 16 қарашада жарияланған) қаулысы;
4) Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 18 наурыздағы № 20/01 "Жаңаарқа ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3137 болып тіркелген, 2015 жылғы 18 сәуірде №21-22 (9671-9672) "Жаңаарқа" газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 16 қарашада жарияланған) қаулысы;
5) Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 наурыздағы № 22/01 "Жаңаарқа ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3148 болып тіркелген, 2015 жылғы 23 сәуірде №23 (9673) "Жаңаарқа" газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 16 қарашада жарияланған) қаулысы;
және Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 19 қаңтардағы №04/02 "Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 наурыздағы №22/01 "Жаңаарқа ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3670 номерімен тіркелді, 2016 жылғы 5 наурыздағы №11 (9724) "Жаңаарқа" газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 29 ақпанда жарияланған) қаулысы.

Об утрате сил некоторых нормативных правовых актов акимата Жанааркинского района
Постановление акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 22 апреля 2016 года № 37/05
В соответствии Законов Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", письма заместителя руководителя Департамента юстиции Карагандинской области Н. Кенжебаевой от 12.04.2016 года № 8-3/1663, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Считать утратившим силу некоторых нормативных правовых актов акимата Жанааркинского района:
1) постановление акимата Жанааркинского района от 12 февраля 2015 года № 11/01 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Жанааркинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3012, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 14 марта 2015 года № 14-15 (9648), в информационно-правовой системе "Әділет" 16 ноября 2015 года);
2) постановление акимата Жанааркинского района от 19 февраля 2015 года № 12/01 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел физической культуры и спорта Жанааркинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3047, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 28 марта 2015 года № 17-18 (9667-9668), в информационно-правовой системе "Әділет" 16 ноября 2015 года);
3) постановление акимата Жанааркинского района от 5 марта 2015 года № 14/01 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел ветеринарии Жанааркинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3040, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 21 марта 2015 года № 16 (9666), в информационно-правовой системе "Әділет" 16 ноября 2015 года);
4) постановление акимата Жанааркинского района от 18 марта 2015 года № 20/01 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел образования Жанааркинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3137, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 18 апреля 2015 года № 21-22 (9671-9672), в информационно-правовой системе "Әділет" 16 ноября 2015 года);
5) постановление акимата Жанааркинского района от 20 марта 2015 года № 22/01 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства Жанааркинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3148, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 23 апреля 2015 года № 23 (9673), в информационно-правовой системе "Әділет" 16 ноября 2015 года);
и постановление акимата Жанааркинского района от 19 января 2016 года № 04/02 "О внесении изменения в постановление акимата Жанааркинского района от 20 марта 2015 года № 22/01 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства Жанааркинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3670, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 5 марта 2016 года № 5 (9724), в информационно-правовой системе "Әділет" 29 февраля 2016 года)

2. Аудан әкімі аппаратының басшысы (Қ.Қожықаев), мемлекеттік-құқықтық бөліміне (Р.Кошмагамбетова) жоғарыда аталған нормативтік құқықтық актілерінің күші жойылуына байланысты тиісті шаралар жүргізу тапсырылсын.
Аудан әкімі Ғ. Омаров

2. Руководителю аппарата акима района (К. Кожукаев), отделу государственно-правовой работы аппарата акима района (Р. Кошмагамбетова) провести мероприятия в связи с утратой сил вышеуказанных нормативных правовых актов.
Аким района Г. Омаров