Осакаров ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы "Ауданда 2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" № 68/01 қаулының күшін жою туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 31 мамырдағы № 27/03 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2016 жылдың 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы", 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңдарына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осакаров ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы "Ауданда 2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" №68/01 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3621 болып тіркелген, 2016 жылғы 28 қаңтардағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2016 жылғы 30 қаңтардағы "Сельский труженик" аудандық газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысы В.Абилсеитоваға жүктелсін.
Аудан әкімі Қ. Шайжанов

О признании утратившим силу постановления акимата Осакаровского района от 28 декабря 2015 года № 68/01 "Об организации общественных работ в районе на 2016 год"
Постановление акимата Осакаровского района Карагандинской области от 31 мая 2016 года № 27/03
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Осакаровского района от 28 декабря 2015 года № 68/01 "Об организации общественных работ в районе на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3621, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 28 января 2016 года, районной газете "Сельский труженик" 30 января 2016 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района В. Абилсеитову.
Аким района К. Шайжанов