Қазалы ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 20 мамырдағы № 109 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 50 бабына сәйкес Қызылорда облысы Қазалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Қазалы ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазалы ауданы әкімі аппаратының басшысы А.Қаржаубаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
АУДАН ӘКІМІ Н. ШАМҰРАТОВ
Қазалы ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "20" мамырдағы
№ 109 қаулысына қосымша
Қазалы ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізімі
1. "Қазалы ауданының жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 қаңтардағы № 23 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 4868 тіркелген, "Тұран - Қазалы" газетінде 2015 жылы 11 наурызда жарияланған) қаулысы.
2. "Қазалы ауданының кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 наурыздағы N 55 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 4944 тіркелген, "Тұран - Қазалы" газетінде 2015 жылы 22 сәуірде жарияланған) қаулысы.
3. "Қазалы ауданы әкімдігінің регламентін бекіту туралы" Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 шілдедегі N 198 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 5118 тіркелген, "Тұран - Қазалы" газетінде 2015 жылы 23 қыркүйекте жарияланған) қаулысы.
4. "Қазалы ауданының ветеринария бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қарашадағы N 297 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 5250 тіркелген, "Қазалы" газетінде 2016 жылы 16 қаңтарда жарияланған) қаулысы.

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Казалинского района
Постановление акимата Казалинского района Кызылординской области от 20 мая 2016 года № 109
В соответствии со статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Казалинского района Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Казалинского района согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Казалинского района Каржаубаева А.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
АКИМ РАЙОНА Н. ШАМУРАТОВ
Приложение к постановлению
акимата Казалинского района
от "20" мая 2016 года № 109
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Казалинского района
1. Постановление Казалинского районного акимата Кызылординской области от 27 января 2015 года № 23 "Об утверждении положения коммунального государственного учреждения "Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния Казалинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 4868, опубликовано 11 марта 2015 года в газете "Тұран Қазалы").
2. Постановление Казалинского районного акимата Кызылординской области от 10 марта 2015 года N 55 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Отдел предпринимательства, промышленности и туризма Казалинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 4944, опубликовано 22 апреля 2015 года в газете "Тұран Қазалы").
3. Постановление Казалинского районного акимата Кызылординской области от 30 июля 2015 года N 198 "Об утверждении регламента акимата Казалинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 5118, опубликовано 23 сентября 2015 года в газете "Тұран Қазалы").
4. Постановление Казалинского районного акимата Кызылординской области от 23 ноября 2015 года N 297 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Отдел ветеринарии Казалинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 5250, опубликовано 16 января 2016 года в газете "Қазалы").