Қармақшы ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күшін жою деп тану туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 шілдедегі № 295 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі № 480-V ҚРЗ Заңдарына сәйкес Қармақшы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қармақшы ауданы әкiмдiгiнiң келесi қаулыларының күшi жойылды деп танылсын:
1) "Қармақшы ауданында көшпелi сауданы жүзеге асыру үшiн орындарды белгiлеу туралы" Қармақшы ауданы әкімінің 2013 жылғы 12 шілдедегі № 8 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 13 тамызда № 4489 тіркелді, 2013 жылғы 9 қарашасында №102 "Қармақшы таңы" газетінде жарияланған;
2) "Қармақшы ауданында көшпелi сауданы жүзеге асыру үшiн орындарды белгiлеу туралы" Қармақшы ауданы әкiмдiгiнiң 12 шiлде 2013 жылғы № 8 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қармақшы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 18 ақпандағы № 267 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 17 наурызда № 4616 тіркелді, 2014 жылғы 2 сәуірдегі № 25 (9279) "Қармақшы таңы" газетінде жарияланған.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қармақшы ауданы әкімі аппаратының басшысы Б. Шерниязовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы ауданы әкімінің
міндетін уақытша атқарушы Ә. Қошалақов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Кармакшинского района
Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 21 июля 2016 года № 295
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Кармакшинского района:
1) постановление акимата Кармакшинского района от 12 июля 2013 года № 8 "Об определении мест для осуществления выездной торговли в Кармакшинском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4489 от 13 августа 2013 год, опубликовано 9 августа 2013 года № 102 в газете "Қармақшы таңы");
2) постановление акимата Кармакшинского района от 12 июля 2013 года № 8 "О внесении изменений в постановление акимата Кармакшинского района от 12 июля 2013 года за № 8 "Об определении мест для осуществления выездной торговли в Кармакшинском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4616 от 17 марта 2014 год, опубликовано 2 апреля 2014 года №25 (9279) в газете "Қармақшы таңы").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Кармакшинского района Шерниязову Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Временно исполняющий обязанности
акима Кармакшинского района А. Кошалаков