Маңғыстау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 19 ақпандағы № 43 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-1 бабына және "Кейбір заңнамалық актілеріне жол-көлік инфрақұрылымын, көліктік логистиканы және авиатасымалды дамыту мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 27 қазандағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің мына қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
2015 жылғы 15 сәуіріндегі № 104 "Облыстық және аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайданылатын ақылы автомобиль жолымен жүріп өту үшін ақы алу қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтiк құқықтық актілерді мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 2724 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінде 2015 жылғы 23 мамырда жарияланған);
2015 жылғы 8 мамырдағы № 140 "Облыстық және аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайданылатын ақылы автомобиль жолдарын және көпір өткелдерін пайдалану тәртібі мен шарттарын бекіту туралы" (Нормативтiк құқықтық актілерді мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 2736 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінде 2015 жылғы 23 маусымда жарияланған).
2. Маңғыстау облысы әкімінің аппараты (А.К. Рзаханов) бір апта мерзім ішінде осы қаулының көшірмесін Маңғыстау облысының әділет департаментіне жіберуді және оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Облыс әкімі А. Айдарбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Маңғыстау облысының жолаушылар көлігі
және автомобиль жолдары басқармасы"
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндеттін атқарушы
Т.К. Спанов
19 ақпан 2016 жыл

О признании утратившим силу некоторых постановлений акимата Мангистауской области
Постановление акимата Мангистауской области от 19 февраля 2016 года № 43
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и Законом Республики Казахстан от 27 октября 2015 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам развития дорожно-транспортной инфраструктуры, транспортной логистики и авиаперевозок" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу некоторые постановления акимата Мангистауской области:
от 15 апреля 2015 года № 104 "Об утверждении правил взимания платы за проезд по платной автомобильной дороге общего пользования областного и районного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2724, опубликовано в газете "Огни Мангистау" 23 мая 2015 года);
от 8 мая 2015 года № 140 "Об утверждении порядка и условий эксплуатации платных автомобильных дорог и мостовых переходов общего пользования областного и районого значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2736, опубликовано в газете "Огни Мангистау" 23 июня 2015 года).
2. Аппарату акима Мангистауской области (Рзаханов А. К.) в недельный срок направить копию настоящего постановления в Департамент юстиции Мангистауской области и обеспечить его официальное опубликование.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Аким области А. Айдарбаев
"СОГЛАСОВАНО"
исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения
"Управление пассажирского транспорта и
автомобильных дорог Мангистауской области"
Спанов Т.К.
19 февраль 2016 год.