Қарақия ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 23 мамырдағы № 151 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актiлер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес, Қарақия ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.Қарақия ауданы әкімдігінің мынадай қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
2013 жылғы 12 қыркүйектегі № 184 "Қарақия ауданында қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2300 болып тіркелген, 2013 жылғы 10 қарашасында "Қарақия" газетінде жарияланған);
2015 жылғы 13 наурыздағы № 94 "Қарақия ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2664 болып тіркелген, 2015 жылғы 23 сәуірінде "Қарақия " газетінде жарияланған ).
2. Қарақия ауданы әкімінің аппараты (А.Таубаев) бір апта мерзім ішінде осы қаулының көшірмесін Маңғыстау облысының әділет департаментіне жіберуді және оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Аудан әкімі Ә. Дауылбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қарақия аудандық жұмыспен қамту,
әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысының
міндетін атқарушы А. У. Утарбаева
23 мамыр 2016 жыл.

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Каракиянского района
Постановление акимата Каракиянского района Мангистауской области от 23 мая 2016 года № 151
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Каракиянского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Каракиянского района:
от 12 сентября 2013 года № 184 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно - исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в Каракиянском районе (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2300, опубликовано в газете "Каракия" от 10 ноября 2013 года );
от 13 марта 2015 года № 94 " Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в Каракиянском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2664, опубликовано в газете "Каракия" от 23 апреля 2015 года).
2. Аппарату акима Каракиянского района (Таубаев А.) в недельный срок направить копию настоящего постановления в Департамент юстиции Мангистауской области и обеспечить его официальное опубликование.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликанию.
Аким района А. Дауылбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности руководителья
государственного учреждения
"Каракиянский районный отдел занятости,
социальных программ" А.У.Утарбаева
23 май 2016 год.