Қарақия ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 06 маусымдағы № 165 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актiлер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес, Қарақия ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қоса беріліп отырған қосымшаға сәйкес Қарақия ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Қарақия ауданы әкімінің аппараты (А.Таубаев) бір апта мерзім ішінде осы қаулының көшірмесін Маңғыстау облысының әділет департаментіне жіберуді және оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Аудан әкімі Ә. Дауылбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қарақия аудандық жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысының
міндетін атқарушы
А. У. Утарбаева
06.06.2016 жыл
"Қарақия аудандық ішкі саясат
және тілдерді дамыту бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Сабытова Дина Жауымбайқызы
06.06.2016 жыл
Қарақия ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 6 маусымдағы
№ 165 қаулысына қосымша
Қарақия ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулылардың тізбесі
1. 2014 жылғы 8 шілдедегі № 187 "Қарақия ауданы әкімдігінің Регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2482 болып тіркелген, 2014 жылдың 7 тамызында "Қарақия" газетінде жарияланған ).
2. 2015 жылғы 2 желтоқсандағы № 316 "2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2922 болып тіркелген, 2016 жылдың 7 қаңтарында "Қарақия" газетінде жарияланған);
3. 2015 жылғы 2 қыркүйектегі № 236 "Қарақия аудандық ішкі саясат және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Қарақия ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 13 наурыздағы № 92 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2840 болып тіркелген, 2015 жылдың 7 қазанында "Қарақия" газетінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Каракиянского района
Постановление акимата Каракиянского района Мангистауской области от 06 июня 2016 года № 165
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Каракиянского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Каракиянского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Аппарату акима Каракиянского района (Таубаев А.) в недельный срок направить копию настоящего постановления в Департамент юстиции Мангистауской области и обеспечить его официальное опубликование.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликанию.
Аким района А. Дауылбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения
"Каракиянский районный отдел занятости и
социальных программ"
А.У.Утарбаева
06.06.2016 год
Руководитель государственного
учреждения "Каракиянский районный
отдел внутренней политики и
развития языков"
Сабытова Дина Жауымбаевна
06.06.2016 год
Приложение
к постановлению акимата
Каракиянского района
от 6 июня 2016 года № 166
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Каракиянского района
1. Постановление акимата Каракиянского района от 8 июля 2014 года № 187 "Об утверждении Регламента акимата Каракиянского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2482, опубликовано в газете "Қарақия" от 7 августа 2014 года );
2. Постановление акимата Каракиянского района от 2 декабря 2015 года № 316 " Об организации общественных работ на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2922, опубликовано в газете "Қарақия" от 7 января 2016 года);
3. Постановление акимата Каракиянского района от 2 сентября 2015 года № 236 "О внесений изменений в постановление акимата Каракиянского района от 13 марта 2015 года № 92 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Каракиянский районный отдел внутренней политики и развития языков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2840, опубликовано в газете "Қарақия" от 7 октября 2015 года) .