Әкімдіктің "Алтынсарин ауданында көшпелі сауданы жүзеге асыру орындарын белгілеу туралы" 2015 жылғы 25 мамырдағы № 117 қаулысының күшін жою туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 20 қаңтардағы № 8 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 мамырдағы Заңының 21-1 бабына сәйкес Алтынсарин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алтынсарин ауданы әкімдігінің "Алтынсарин ауданында көшпелі сауданы жүзеге асыру орындарын белгілеу туралы" 2015 жылғы 25 мамырдағы № 117 қаулысының ("Таза бұлақ - Чистый родник" газетінде 2015 жылғы 11 қыркүйекте жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде № 5714 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Б. Ахметов

Об утрате силы постановления акимата от 25 мая 2015 года № 117 "Об определении мест для осуществления выездной торговли в Алтынсаринском районе"
Постановление акимата Алтынсаринского района Костанайской области от 20 января 2016 года № 8
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Алтынсаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Алтынсаринского района от 25 мая 2015 года № 117 "Об определении мест для осуществления выездной торговли в Алтынсаринском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5714, опубликовано 11 сентября 2015 года в газете "Таза бұлақ - Чистый родник").
2. Настоящее постановление вводится со дня подписания.
Аким района                                Б. Ахметов