Денисов ауданы әкімдігі қаулыларының күші жойылғаны деп тану туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 26 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Денисов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Күші жойылған деп танылсын:
1) Денисов ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 25 қарашадағы № 351 "Ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының тізбесін анықтау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4368, "Әділет" Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 16 қаңтарда жарияланған);
2) Денисов ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 3 наурыздағы № 41 "Денисов ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 25 қарашадағы № 351 "Ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының тізбесін анықтау туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4526, 2014 жылғы 24 ақпанда "Наше время" газетінде жарияланған).
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Е. Жаманов

О признании утратившим силу постановлений акимата Денисовского района
Постановление акимата Денисовского района Костанайской области от 26 января 2016 года № 26
В соответствии подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат Денисовского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу:
1) постановление акимата Денисовского района от 25 ноября 2013 года № 351 "Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в сельской местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4368, опубликовано 16 января 2014 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет");
2) постановление акимата Денисовского района от 3 марта 2014 года № 41 "О внесении изменений в постановление акимата Денисовского района от 25 ноября 2013 года № 351 "Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в сельской местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4526, опубликовано 24 апреля 2014 года в газете "Наше время").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района                                Е. Жаманов