Шектеу іс-шараларды тоқтату туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы Покров ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 17 мамырдағы № 2 шешімі
Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 23 қантарды "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабы 8) тармақшасына сәйкес және Денисов ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспектордың 2016 жылғы 16 мамырдағы № 01-27/190 ұсынысы негізінде Покров ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облысы Денисов ауданы Покров ауылдық округінің Досовка ауылында орналасқан ірі қара малдың бруцеллез ауруынан таза емес "Тобольское-1" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі мал шаруашылығының кешені аумағынан шектеу іс-шаралары 2016 жылғы 17 мамырдан бастап тоқтатылсын.
2. Покров ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 21 қыркүйектегі № 1 "Шектеу іс-шараларды белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 5933 болып тіркелген, "Наше время" газетінде 2015 жылғы 22 қазанда жарияланған) шешімінің күші жойылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
К. Игламова

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Покровского сельского округа Денисовского района Костанайской области от 17 мая 2016 года № 2
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Денисовского района № 01-27/190 от 16 мая 2016 года, аким Покровского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия с неблагополучной по бруцеллезу крупного рогатого скота на территории животноводческого комплекса товарищества с ограниченной ответственностью "Тобольское-1" расположенного в селе Досовка Покровского сельского округа Денисовского района с 17 мая 2016 года.
2. Признать утратившим силу решение акима Покровского сельского округа от 21 сентября 2015 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5933, опубликовано 22 октября 2015 года в газете "Наше время").
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
К. Игламова