Кейбір қаулылардың күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 8 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Жітіқара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Осы қаулының қосымшасына сәйкес тізбе бойынша әкімдік қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
Аудан әкімі
А. Ибраев
Әкімдіктің
2016 жылғы 15 қаңтардағы
№ 8 қаулысына қосымша
Күші жойылған әкімдік
қаулылардың тізбесі
1. "Жітіқара қаласында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындарды анықтау туралы" әкімдіктің 2007 жылғы 10 тамыздағы № 582 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-10-77 тіркелген, 2007 жылғы 12 қазанда "Житикаринские новости" газетінде жарияланған).
2. "Әкімдіктің 2007 жылғы 10 тамыздағы № 582 "Жітіқара қаласында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындарды анықтау туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" әкімдіктің 2012 жылғы 31 мамырдағы № 370 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-10-185 тіркелген, 2012 жылғы 28 маусымда "Пресс-экспресс" газетінде жарияланған).
3. "Әкімдіктің 2007 жылғы 10 тамыздағы № 582 "Жітіқара қаласында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындарды анықтау туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" әкімдіктің 2013 жылғы 4 желтоқсандағы № 641 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4373 тіркелген, 2014 жылғы 23 қаңтарда "Житикаринские новости" газетінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений
Постановление акимата Житикаринского района Костанайской области от 15 января 2016 года № 8
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Житикаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившими силу постановления акимата по перечню, согласно приложению к настоящему постановлению.
Аким района
А. Ибраев
Приложение
к постановлению акимата
от 15 января 2016 года № 8
Перечень утративших силу
постановлений акимата
1. Постановление акимата от 10 августа 2007 года № 582 "Об определении мест для осуществления выездной торговли в городе Житикаре" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-10-77, опубликовано 12 октября 2007 года в газете "Житикаринские новости").
2. Постановление акимата от 31 мая 2012 года № 370 "О внесении изменения в постановление акимата от 10 августа 2007 года № 582 "Об определении мест для осуществления выездной торговли в городе Житикаре" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-10-185, опубликовано 28 июня 2012 года в газете "Пресс-экспресс").
3. Постановление акимата от 4 декабря 2013 года № 641 "О внесении изменения в постановление акимата от 10 августа 2007 года № 582 "Об определении мест для осуществления выездной торговли в городе Житикаре" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4373. опубликовано 23 января 2014 года в газете "Житикаринские новости").