Қарабалық ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылған болып тану туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 18 наурыздағы № 41 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 40- бабы 2- тармағының 4) тармақшасына сәйкес Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарабалық ауданы әкімдігінің қаулыларының күші қосымшаға сәйкес жойылған болып танылсын.
2. Осы қаулы алғаш қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Ғабдулин
Әкімдіктің
2016 жылғы 18 наурыздағы
№ 41 қаулысына қосымша
Қарабалық ауданы әкімдігінің күші жойылған
кейбір қаулыларының тізбесі
1. Аудан әкімдігінің 2012 жылғы 11 қаңтардағы № 42 "Қарабалық ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 9-12-175 болып тіркелді, 2012 жылғы 26 қаңтарда "Айна" газетінде жарияланды).
2. Аудан әкімдігінің 2012 жылғы 2 наурыздағы № 116 "Әкімдіктің 2012 жылғы 11 қаңтардағы № 42 "Қарабалық ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 9-12-181 болып тіркелді, 2012 жылғы 21 наурызда "Что, Где, Когда" газетінде жарияланды).

О признании утратившим силу некоторых постановлений акимата Карабалыкского района
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 18 марта 2016 года № 41
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата Карабалыкского района согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Аким района К. Габдулин
Приложение
к постановлению акимата
от 18 марта 2016 года № 41
Перечень утративших силу некоторых постановлений
акимата Карабалыкского района
1. Постановление акимата района "Об организации и финансировании общественных работ в Карабалыкском районе" от 11 января 2012 года № 42 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-12-175, опубликовано 26 января 2012 года в газете "Айна").
2. Постановление акимата района "О внесении изменений в постановление акимата от 11 января 2012 года № 42 "Об организации и финансировании общественных работ в Карабалыкском районе" от 02 марта 2012 года № 116 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-12-181, опубликовано 21 марта 2012 года в газете "Что, Где, Когда").