Қарасу ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 2 шілдедегі № 208 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының күші жойылған деп тану туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 қаңтардағы № 8 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабының 8-тармағына сәйкес, Қарасу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарасу ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 2 шілдедегі № 208 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының күші жойылған деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде 2012 жылғы 13 шілдедегі № 9-13-155 тіркелген, 2012 жылғы 29 шілдедегі "Қарасу өңірі" аудандық газетінде жарияланған).
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Шәмшиев

О признании утратившим силу постановление акимата Карасуского района от 2 июля 2012 года № 208 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
Постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 21 января 2016 года № 8
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", акимат Карасуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Карасуского района "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" от 2 июля 2012 года № 208 (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов № 9-13-155 от 13 июля 2012 года, опубликовано в районной газете "Қарасу-өңірі" от 29 июля 2012 года).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района                                А. Шамшиев