Науырзым ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 30 мамырдағы № 105 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 46-бабына сәйкес Науырзым ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Науырзым ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т. Даиров
Аудан әкімдігінің
2016 жылғы 30 мамырдағы
№ 105 қаулысына қосымша
Науырзым ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізімі
1) "Науырзым ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Науырзым ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 10 сәуірдегі № 89 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 13 мамырда № 4694 болып тіркелген, 2014 жылғы 29 мамырда № 16 "Науырзым тынысы" аудандық газетінде жарияланған);
2) "Науырзым ауданы Шолақсай ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Науырзым ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 91 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 13 мамырда № 4695 болып тіркелген, 2014 жылғы 29 мамырда № 16 "Науырзым тынысы" аудандық газетінде жарияланған);
3) "Науырзым ауданы Қарамеңді ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Науырзым ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 4 маусымдағы № 198 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 3 шілдеде № 4915 болып тіркелген, 2014 жылғы 16 шілдеде № 22 "Науырзым тынысы" аудандық газетінде жарияланған);
4) "Науырзым ауданы Шилі ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Науырзым ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 4 маусымдағы № 199 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 3 шілдеде № 4912 болып тіркелген, 2014 жылғы 16 шілдеде № 22 "Науырзым тынысы" аудандық газетінде жарияланған);
5) "Науырзым ауданы Қожа ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Науырзым ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 4 маусымдағы № 200 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 3 шілдеде № 4916 болып тіркелген, 2014 жылғы 16 шілдеде № 22 "Науырзым тынысы" аудандық газетінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Наурзумского района
Постановление акимата Наурзумского района Костанайской области от 30 мая 2016 года № 105
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Наурзумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Наурзумского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района Т. Даиров
Приложение к постановлению
акимата района
от 30 мая 2016 года № 105
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Наурзумского района
1) постановление акимата Наурзумского района от 10 апреля 2014 года № 89 "Об утверждении положения государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Наурзумского района" (зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 мая 2014 года № 4694, опубликованное в газете "Науырзым тынысы" 29 мая 2014 года № 16);
2) постановление акимата Наурзумского района от 11 апреля 2014 года № 91 "Об утверждении положения государственного учреждения "Аппарат акима села Шолаксай Наурзумского района" (зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 мая 2014 года № 4695, опубликованное в газете "Науырзым тынысы" 29 мая 2014 года № 16);
3) постановление акимата Наурзумского района от 4 июня 2014 года № 198 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Аппарат акима Карамендинского сельского округа Наурзумского района" (зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3 июля 2014 года под № 4915, опубликованное в газете "Науырзым тынысы" 16 июля 2014 года № 22);
4) постановление акимата Наурзумского района от 4 июня 2014 года № 199 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Аппарат акима села Шили Наурзумского района" (зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3 июля 2014 года под № 4912, опубликованное в газете "Науырзым тынысы" 16 июля 2014 года № 22);
5) постановление акимата Наурзумского района от 4 июня 2014 года № 200 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Аппарат акима села Кожа Наурзумского района" (зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3 июля 2014 года под № 4916, опубликованное в газете "Науырзым тынысы" 16 июля 2014 года № 22);

6) "Науырзым ауданы Раздольное ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Науырзым ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 4 маусымдағы № 201 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 3 шілдеде № 4918 болып тіркелген, 2014 жылғы 16 шілдеде № 22 "Науырзым тынысы" аудандық газетінде жарияланған);
7) "Науырзым ауданы Өленді ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Науырзым ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 4 маусымдағы № 202 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 3 шілдеде № 4914 болып тіркелген, 2014 жылғы 16 шілдеде № 22 "Науырзым тынысы" аудандық газетінде жарияланған);
8) "Науырзым ауданы Дәмді ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Науырзым ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 4 маусымдағы № 203 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 3 шілдеде № 4917 болып тіркелген, 2014 жылғы 16 шілдеде № 22 "Науырзым тынысы" аудандық газетінде жарияланған);
9) "Науырзым ауданы Буревестник ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Науырзым ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 4 маусымдағы № 204 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 3 шілдеде № 4913 болып тіркелген, 2014 жылғы 16 шілдеде № 22 "Науырзым тынысы" аудандық газетінде жарияланған);
10) "Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Науырзым ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 16 қантардағы № 52 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 4 ақпанда № 5354 болып тіркелген, 2015 жылғы 17 ақпанда № 6 "Науырзым тынысы" аудандық газетінде жарияланған);
11) "Науырзым ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Науырзым ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 18 ақпандағы № 83 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 5 наурызда № 5394 болып тіркелген, 2015 жылғы 19 наурызда № 10 "Науырзым тынысы" аудандық газетінде жарияланған);
12) "Науырзым ауданының экономика, қаржы және кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Науырзым ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 1 сәуірдегі № 121 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 8 мамырда № 5588 болып тіркелген, 2015 жылғы 26 мамырда № 18 "Науырзым тынысы" аудандық газетінде жарияланған).

6) постановление акимата Наурзумского района от 4 июня 2014 года № 201 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Аппарат акима села Раздольное Наурзумского района" (зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3 июля 2014 года под № 4918, опубликованное в газете "Науырзым тынысы" 16 июля 2014 года № 22);
7) постановление акимата Наурзумского района от 4 июня 2014 года № 202 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Аппарат акима села Уленды Наурзумского района" (зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3 июля 2014 года под № 4914, опубликованное в газете "Науырзым тынысы" 16 июля 2014 года № 22);
8) постановление акимата Наурзумского района от 4 июня 2014 года № 203 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Аппарат акима Дамдинского сельского округа Наурзумского района" (зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3 июля 2014 года под № 4917, опубликованное в газете "Науырзым тынысы" 16 июля 2014 года № 22);
9) постановление акимата Наурзумского района от 4 июня 2014 года № 204 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Аппарат акима Буревестнинского сельского округа Наурзумского района" (зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3 июля 2014 года под № 4913, опубликованное в газете "Науырзым тынысы" 16 июля 2014 года № 22);
10) постановление акимата Наурзумского района от 16 января 2015 года № 52 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Наурзумского района Костанайской области" (зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 4 февраля 2015 года под № 5354, опубликованное в газете "Науырзым тынысы" 17 февраля 2015 года № 6);
11) постановление акимата Наурзумского района от 18 февраля 2015 года № 83 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел ветеринарии Наурзумского района" (зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 5 марта 2015 года под № 5394, опубликованное в газете "Науырзым тынысы" 19 марта 2015 года № 10);
12) постановление акимата Наурзумского района от 1 апреля 2015 года № 121 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел экономики, финансов и предпринимательства Наурзумского района" (зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8 мая 2015 года под № 5588, опубликованное в газете "Науырзым тынысы" 26 мая 2015 года № 18).