"Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" әкімдіктің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 98 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 10 ақпандағы № 32 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40-бабына сәйкес Сарыкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 98 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-17-117 тіркелген, 2011 жылы 26 мамырда "Сарыкөл" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Э. Кузенбаев

О признании утратившим силу постановления акимата от 31 марта 2011 года № 98 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
Постановление акимата Сарыкольского района Костанайской области от 10 февраля 2016 года № 32
В соответствии со статьей 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Сарыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Сарыкольского района от 31 марта 2011 года № 98 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-17-117, опубликовано 26 мая 2011 года в газете "Сарыколь").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района                                Э. Кузенбаев