"Азаматтық қызметші болып табылатын, ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік ставкаларды белгілеу туралы" 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 278 шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2016 жылғы 18 қаңтардағы № 332 шешімі
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Азаматтық қызметші болып табылатын, ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік ставкаларды белгілеу туралы" 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 278 шешімнің, күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5615 тіркелген, 2015 жылғы 4 шілдеде "Маяк" газетінде жарияланған).
2. Осы шешім қабылданған сәттен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алпысыншы кезектен тыс,
сессияның төрайымы А. Даданова
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        С. Жолдыбаев

О признании утратившим силу решения маслихата от 28 апреля 2015 года № 278 "Об установлении повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими, работающим в сельской местности"
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 18 января 2016 года № 332
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата от 28 апреля 2015 года № 278 "Об установлении повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими, работающим в сельской местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5615, опубликовано 4 июля 2015 года в газете "Маяк").
2. Настоящее решение вводится в действие с момента принятия.
Председатель шестидесятой,
внеочередной сессии                        А. Даданова
Секретарь
районного маслихата                        С. Жолдыбаев