Ұзынкөл ауданы әкімдігінің кейбір қаулылары күнін жойды деп тану туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 5 қаңтардағы № 2 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілері туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40-бабына сәйкес Ұзынкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұзынкөл ауданы әкімдігінің келесі қаулылары күшін жойды деп танылсын:
1) "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-19-157 тіркелген "Нұрлы жол" аудандық газетінде 2011 жылғы 16 маусымда жарияланған) Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 26 мамырдағы № 145;
2) "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-19-178 тіркелген, "Нұрлы жол" аудандық газетінде 2012 жылғы 14 маусымда жарияланған) Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 26 мамырдағы № 145 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2012 жылғы 14 мамырдағы № 137.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Сарсембаев

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Узункольского района
Постановление акимата Узункольского района Костанайской области от 5 января 2016 года № 2
В соответствии со статьей 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Узункольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Узункольского района:
1) от 26 мая 2011 года № 145 "Об установлении квот рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-19-157, опубликовано 16 июня 2011 года в районной газете "Нұрлы жол");
2) от 14 мая 2012 года № 137 "О внесении изменений в постановление акимата от 26 мая 2011 года № 145 "Об установлении квот рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-19-178, опубликовано 14 июня 2012 года в районной газете "Нұрлы жол").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района К. Сарсембаев